Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy férfit, de nagyon bonyolult a helyzet, és nem mondhatom meg neki. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a történet nagyon bonyolult és elég kesze-kusza, néha butaságnak is hangozhat, de szeretném kívülálló véleményét. Én egy huszon éveim elején járó lány vagyok, férfiak általában megnézegetnek utcán, össze vissza. Egyszer interneten ráakadtam egy 50-es évein túl járó indián férfira, egy honlapot készítettek neki, ahol ő azt mondta szeretne mesélni fiatalabbaknak bölcsességről, indián tradíciókról, legendákról de leginkább az életről szerette volna tanítani azokat akik véletlen ráakadnak. Elmesélte az életét, sok-sok rosszat, és azt mondta ezek talán azért történtek vele, hogy tanuljon belőle, és hogy talán átadhassa a sok jót azoknak akikkel talán beszélhet. Nekem is elég kusza életem volt, és hasonlítottak kicsit arra amik vele történtek, csak vele 100-szor rosszabbak is. De láttam hogy milyen szép erős büszke nyitott férfi lett belőle, és nagyon kíváncsi lettem rá. Megpróbáltam felkeresni, és ez sikerült is, csakhogy egy kicsit másképp. Ahol ellehet őt pillanatnyilag érni, az valami rajongói oldal, de még soha nem hallottam és nem is találtam sok mindent erről az emberről. Azokkal meg akik ott voltak mint "rajongók" olyan közvetlenül bánt, hogy azt hittem ő valami kisebb "híresség", akiknek a rajongótábora a rokonok, illetve barátok, meg még páran. Nagyon kedvesen beszélt velük, és azt is mondta amikor felkel, meditál, és akkor rájuk gondol, hogy ők együtt vannak, meg ilyenek. És Engem meg nagyon vonzott az a sok sok őszinte szeretet és tisztelet ami áradt belőle, merthogy vannak ott fura eszű emberek is. Azt szerettem volna hogy annak a kedves embernek a szívében talán lesz nekem is egy kis hely, és rám is gondol reggelente, én meg akkor tudom hogy valaki messze gyengédséggel és jóakarattal gondol rám minden nap. Később kiderült, hogy ő 30 évvel ezelőtt híres zenész és színész volt nyugaton Európában, de Mo. -ra nem jutott el a híre, és már régóta visszavonult a nyilvánosságtól. Az az oldal ahol meg ellehet érni, tele van 40,50,60 éves akkori rajongónőkkel. Szóval közvetlenül nem tudtam elérni, de a szeretetét kitudtam vívni, csakhogy ő kora ellenére nagyon jóképű és fess férfi, szóval bele is szerettem, bár butaság beleszeretni abba aki Amerikában él és híres volt vagy nemis tudom most is az-e, mégha szeretettel is gondolunk egymásra. Őneki nem sikerült feleséget találnia, sokat dolgozik filmeken, de mindennél jobban szeretne egy őszintén szerető nőt maga mellé, és egy családot, mert a szüleit egymás után tragikus körülmények között elvesztette. Telekürtölte ezzel a médiát nyugaton, zenét írt a jövendőbeli feleségének, azt reméli ha valaki látja ezeket az üzeneteit, és tetszik valaki nőnek, az hátha megpróbál közelíteni hozzá, aztán meglátják mi történik. De nem sikerült neki. Szomorú hogy egyedül van, de nem mert én bizony teljes tiszta szívem mélyéből megimádtam őt. Én azt éreztem, hogy senki senki más nem tudná úgy kitölteni a szívemet úgy, és senki nem hagyna akkora űrt, senki amekkorát ő. De a szám beragasztanám, mintsemhogy ilyen badarságokat mondjak neki. Egyszer viszont nagyon csúnyán elkezdtek marni a rajongói, akik már mind idősek, de fülig szerelmesek belé vagy 30 éve, és ezt el is mondják, elég vulgáris, nőkhöz nem éppem illő módon. Lehet hogy én is követtem el hibát, de az lett a vége, hogy úgy volt ott kell hagynom az egészet, pedig nem akartam bántani senkit szóval sem. De ez a férfi akkor meglepetésemre privátban kért hogy maradjak, és megvédett előttük is, hogy ő érti hogy konfliktusok létrejöhetnek emberek között, de őneki mindenki sokat jelent és drága ott. Azóta ott vagyok, elmond minket mindenféle kincsnek, agyonszeretgetem őt, és ő viszont, de mindenkit. De inkább lesülne a szám minthogy elmondjam neki mennyire de mennyire imádom, és megpróbálom ezt minél jobban elrejteni előle. Azért mert teli van szerelmes üzenetekkel, ajánlatokkal, a rajongók állandóan utalnak neki házasságra, szexre, vannak akik ki is jelentik hogy a szeretői, persze végtére ez nem igaz, mert a rajongók már nagyon öregek. Ráadásul elég nem éppen illő módon, képesek udvarolni neki úgy ahogy az férfiaktól szokás, néha elég közönséges módon is. Ő ezekre nem válaszol, de nem szeretnék őket követve előállni ilyen jellegű enyhe kérdésekkel sem, mert szégyellném magam a többiek miatt, aztán nem tudom vajon eszébe jut-e ilyen dolgok neki. Szeretném elmondani neki, hogy nagyon szeretem, de nem merem, szerintetek mit tegyek?

#Indián férfi Amerikában #bonyolult történet
2012. jún. 10. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
hát ez hosszab mint a farkam
2012. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

A jó édes anyukád!

És a szöveg még értelmetlen is. Mi a frászt tudnánk mi csinálni?

2012. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
I love vinetu grandpahhhh
2012. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Csegi89 ***** válasza:
86%
Anyukám szerinted ezt ki fogja végigolvasni?? Én azért kíváncsiságból csak azért is megtettem. Írni felesleges volna neki ilyet h szereted, de szerintem megpróbálhatod,,esetleg azzal h szeretnéd megismerni közelebbről úgy igazán,,nem mint rajongó, hanem mint ember (nemhiszem h bejönne de egy próbát megér). Ha tényleg nem használ, akkor meg kell keresned. Ha meg ez nagyon megoldhatatlan, akkor van net, kamera a gépen, lehet úgy is kezdeni valamit,,kérdezz rá.
2012. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Be szeretnéd vallani? Hát tedd azt, basszus. Ha másképp nem, művészi szavakba bugyolálva, burkoltan, vers sorait idézve. Nem értem, mi gátol meg ebben, komolyan nem.
2012. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég messze van.
2012. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én végigolvastam. Szerintem nagyon álomvilágban élsz. Nem hiszem, hogy bármilyen jövője lenne ennek a "kapcsolatnak".
2012. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

már ne is haragudj de te hány éves vagy? HUSZONakárhány? és egy olyan férfiba "szerettél bele", és olyanról álmodozol, akit még a büdös életben nem láttál? 15 éves koromban voltak ilyen problémáim. KELJ FEL ÉS JÁRJ, akarom mondani húzz ki az életbe és ott keress magadnak valakit, biztos, találsz hasonló érdekes felfogású, bölcs emberkéket magad körül, ne adj Isten korban hozzád jobban illőket. Bocs, ha bunkó vagyok, de felhúzott, amit olvastam. Ne vesztegesd el az idődet...

amúgy nincs apakomplexusod?

2012. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyílvánulásokat, sok hasznosat nem kaptam, de már látom nem jó helyre tettem fel ezt a kérdést, mert mindenfajta ember megfordul itt. 1. Nem szórakoztatás célzatából kérdeztem, ha hosszú, ne olvasd. 2. ha valakin leakarod verni a fáradt gőzt, máshol tedd. 3. Arra semmi nem jogosít fel, hogy abban turkálhass hogy kik vannak körülöttem. 4. Nincs apakomplexusom, csak közelebb kerültünk egy messze élő emberrel úgy mint barátok. Ha nem tetszik, kérlek, az életedben átélt streszt máshol vezesd le. Ha nem érdekel akkor meg ne olvasd bele és ne ítélkezz, anélkül hogy tudnád egyáltalán arról amiről beszélsz. Rosszul tettem hogy feltettem ezt a kérdést. Mellesleg nem "kapcsolat" van közöttünk, hanem barátság, de szerintem az az agybeteg aki erre azt mondja hogy kapcsolat. Köszönöm a bunkóbbnál bunkóbb válaszaitokat, hasonlót nektek is.
2012. jún. 11. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!