Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek az "enyhén" szégyenlős lányokról?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem azokra a lányokra gondolok, akik olyhamar zavarba jönnek, hogy egy szót sem lehet belőlük kihúzni, hanem inkább azokra, akik nem feltűnősködnek, nem nagydumások stb. Ha voltatok már együtt ilyen lányokkal, milyen volt velük kapcsolatban lenni és az ágyban egyaránt?
2013. márc. 29. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ágyban még nem volt szerencsém ilyen lánnyal lenni, ellenben nem egy kapcsolatom volt már hasonlóakkal, és meglepően pozitívan emlékszem vissza rájuk.
2013. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
nekem kicsit szégyenlős a barátnőm és bejön
2013. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Az ágyban nem jók,nem akarnak szopni,és pzs vel fogják meg a faxt! Brrrrr....
2013. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szégyenlős vagyok,ágyba is,és érdekes én nem pzsvel fogom meg a barátom farkát!Nem azt jelenti ha valaki szégyenlős,h nem meri puszta késszel megfogni a f@szt! Ne általáosíts
2013. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
semmi... ha nem mer meztelenre vetkőzni, akkor majd lehúzom a ruhákat róla én :)
2013. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
áh az ilyenből kevesebb van sajnos :SS a 15-25 éves csajokat szó szerint szétb*ssza az önbizalom,
2013. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 G. Ábel válasza:
Nagyon szeretem a szegyenlos lanyokat :)
2015. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!