Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek viszont szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek viszont szerelmes? Vagy csak jó haverként szeret? 16/L

Figyelt kérdés

Osztálytársamba beleszerettem pár hónapja..De próbáltam elhessegetni az érzést,mivel szeretem betartani a ˝Házinyúlra nem lövünk˝ mondást.De nem nagyon akart kimenni a fejemből.

Aztán elkezdtem észrevenni,mintha ő is lépne valamit felém.Például gyakran hozzám ér,viccel,egyre többet beszélünk,beleül az ölembe,vagy mellém(egy széken ülünk),és amikor a haverjai hívják dumálni,vagy épp wc-re.Mindig azt mondja,hogy nincs kedve,de szerintem csak mellettem akar maradni.

De például tegnap beszéltem vele interneten.Nem írt sok smileyt,pedig többet szokott.Meg elköszönt,lement,aztán még fél órán át fent volt,és nem is válaszolt.Az egész beszélgetésben olyan semmilyen volt.Tudom,ez nem mérvadó,de nekem akkor is számít. Holott 2 napja még semmi baja nem volt velem.

Szerintetek mi lehet a baj?Vagy lehet valami?Lehet,hogy csak egy rossz pasinap?

Szerintetek feküdjek rá rendesen a dologra,és hajtsak rá?Vagy próbáljam meg teljesen elfelejteni,és csak barátként tekinteni rá?

16/L

Köszi a segítséget előre is!


2013. márc. 29. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az öledbe ül a fiú???
2013. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De éreztem,hogy ezen valaki meg fog akadni.

Igen. Ez ilyen tini szokás. Legalábbis nálunk.

2013. márc. 29. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből még nem látszik, mit akar tőled, én is estem már így pofára. szerintem még nem kell lemondani róla, haverkodjatok tovább, próbálj meg kettesben maradni vele. Amíg nem tudod, széna -e vagy szalma, úgysem tudnál megnyugodni.
2013. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk is szokás egymás ölébe ülni hülyeségből :)

szerintem még próbálkozz!! :)

2013. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adj neki valami jelet. Vagy lépj te, és nézd meg, hogy reagál. De amúgy osztálytárssal járni eléggé szar ügy. Valamin összekaptok, mosolyszünet, kicsit szar egész nap vele összezárva.
2013. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öledbe ül?

Na még buz1...

2013. ápr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!