Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy nem vonzódik valaki a másikhoz, mégis szerelmes lesz belé?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"A szerelem vak"
2013. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
létezik. Exem eleinte nem tetszett egyáltalán. 9 hónapot voltunk együtt, ő dobott, és a mai napig nem tettem túl magamat rajta teljesen.
2013. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jah ha megismeri a belső értékeit ami többet ér neki mint az első megismeréskor tapasztaltak!
2013. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tetszett elsőre. Másodikra sem. Aztán szép lassan megszerettem. Sokkal rosszabb az, ha lassan szeretsz meg valakit, vagy legalábbis lassan szoksz hozzá, tovább tart elszakadni.
2013. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik, jobb kezemet rá merem tenni, hogy neked is voltak már olyan érzéseid valaki iránt, amikor megláttál valakit, nem jött be neked, aztán megismered, és megszereted a személyiségét, és utána már nem tudsz úgy ránézni, mint laikus szemmel azelőtt, ha megkedveled. Sokkal szebb lesz a szemedben, vagy nem is tudom hogy mondjam.
2013. márc. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért kérdezem, mert ugye mindig azt mondják, hogy nem jönnek össze olyannal, akihez nem vonzódnak.
2013. márc. 28. 00:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én csak így tudok valakivel összejönni

hiába tetszik meg egy pasi külsőre, az a vége hogy 1-2 randit végigszenvedek velük de unom őket, csak az autóról, fociról műszaki sz@rokról tudtak beszélni

mindig valami "csúnyácska" haverba szerettem bele, akivel kezdetben állatiakat ökörködtünk, aztán elkezdték elmesélni az életüket, meg lelkizni és a végén meg valahogy szerelem lett

érdekes O.o

2013. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezzel vitatkoznék, mert vonzódni vonzódhatsz olyan emberhez, akibe nem vagy szerelmes, de ha szerelmes vagy, akkor vonzódsz mindenképp hozzá. Rosszul tetted fel a kérdést, vagy valamit összekeversz.
2013. márc. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Max eleinte nem tartja az "ideálnak",de ha már az ember megszeret valakit,ahhoz kell valamiféle vonzalom.. lehet nem a külső,hanem a feromonok... vagy valami,ami vonzóvá teszi.. de valami biztosan van,hisz a kapcsolat elején az a normális,ha legszívesebben minden percet a párod karjaiban akarsz tölteni,ezt nem lehet vonzalom nélkül..
2013. márc. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon remélem, hogy létezik ilyen dolog, ugyanis az ocsmány, undorító külsőm miatt kizárt, hogy bárki is egy parányit is vonzódjon hozzám. Bár valószínűleg ilyen fertelmes külsővel még csak belém sem fog senki sem szeretni, de azért reménykedni reménykedek.
2013. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!