Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak neki ha sehol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak neki ha sehol nincs fent?

Figyelt kérdés

Volt egy jó csaj haverom, ilyen pszichológus-funkciót töltött be, mindig neki mondogattam ha tré volt a kapcsolatom meg ilyenek.

Aztán egyszer kiderült, hogy azért találkozik velem mindig mert reméli hogy majd megdugom.

De nem az esetem, nem rossz teste van de lófejű és nem jönnek be az ilyen színtelen csajok, a barnák tetszenek.

Akkor vége lett a kapcsolatomnak, egyszer megdugtam de nem az a többször ismételném vele fajta és vissza akartam térni vele csak a lelki segélyes részre.

De elkezdett lesz@rni mikor rájött hogy nem lesz szex, egyszer nálunk levetkőztetett, aztán beközöltem hogy nem, és erre csak úgy ott hagyott.

Kétszer írtam utána, mindig írt egy mondatot hogy siet bulizni, nem ér rá.

Egyszer kilestem hogy fent van, írtam, megint egy mondattal le akart rendezni, akkor leosztottam hogy nem érdekel, többet nem vagyok rá kíváncsi.

Írta hogy ne már, de nem írtam többet.

Akkor törölt, aztán tiltott mindenhonnan.

Csak egy közös haverunk van, azzal is össze balhézott később, tiltotta.

Megakarom keresni, mert most megint van csajom és rá kell zúdítanom valakire a sz@r kedvem, de senki nem olyan jó mint ő. De haverom álprofilon kereste és pár hónapja még látta meg írt nekem hogy mit csinál, de most sehogy nem találja, törölte magát.

Hogy találhatnám meg?


2013. márc. 29. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irj neki levelet.
2013. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szar voltál az ágyban vagy túl kicsi a farkad és nem tudtad normálisan kielégíteni.. úgyhogy szerintem az lesz a legokosabb ha keresel egy másik lelki szemetesládát!
2013. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő mászott rám de nekem nem tetszett ahogy csinálta és ezen besérült.
2013. márc. 29. 23:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát te egy világi gyökér vagy....csak kihasználod az embereket és ráadásul igen mocskos a szád

Sajnálom a barátnődet

2013. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor is hagyd szerintem!Csak van valami haverod akire rázúdíthatod a lelki gondjaidat.. nem?Abból tutira nem fog jól kisülni semmi ha ráakaszkodsz, sőt inkább cink lesz mert ezzel magadat járatod le, de végül is a te dolgod..
2013. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csaj kell, mert a haverjaim se tudják jobban mitől hisztizik be váratlanul a barátnőjük, meg a kétértelmű célzásaikat a lányoknak.

Rajt kívűl csak 1 lányhaverom volt de ő kocka és kb. nem ezen a világon él.

Ez a csaj meg profin vágta ezeket és tudott segíteni azért kéne ő.

2013. márc. 29. 23:59
 7/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy egy pöppet belezúgtál?
2013. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Esélytelen, mondom, arra kellene hogy megoldja a problémáimat a nőmmel.

Csak nem értette meg hogy nem lesz szex, nem tudnám vele zacskó nélkül.

Pedig nem mondtam neki el hogy nem tetszik a feje meg semmit, csak azt hogy többet nem lesz szex, aztán erre meg így eltűnik.

2013. márc. 30. 00:07
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor lehet van valakije..
2013. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szóval azért akarod megkeresni őt, hogy teleb@aszd a fejét lelkiszemeteddel...

gratulálok! roh.adék...

2013. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!