Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon berúgtunk tegnap és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon berúgtunk tegnap és csókolóztam egy sráccal, de semmire nem emlékszem. Valami tipp, hogy lehetne felidézni az emlékeket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek idéznéd fel? Gáz vagy babám... Rem tudod miért!
2013. márc. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért mert sokat jelentene nekem, muszáj emlékeznem...

És nem, nem tudom miért vagyok gáz "babám"...

2013. márc. 30. 07:59
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
hát mert gáz, ha egy lány, de akár fiú így szórakozikés nem talál normális elfoglaltságot. nem csak te, mindenki, aki ezt csinálja.
2013. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokat jelent, de nem is emlékszel rá.

Majd legközelebb nem iszod kómás részegre magad, aztán akkor emlékezni fogsz rá, hogy kivel kavarsz.

2013. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát..szerintem az érzéseket próbáld meg felidézni, simogatta e a hátad/feneked/combod..onnan már könnyebben fog menni.:) remélem segítettem..am ez volt az első csókod?
2013. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem tudom milyen jogon ítélkeztek, szerintem a legtöbb emberrel legalább életében egyszer történik ilyen.

az utolsó válaszolónak köszönöm a normális választ! nem, nem az első csókom volt, csak sokat jelent nekem a srác...

2013. márc. 30. 20:12
 7/9 anonim válasza:
sikerült már valamit felidézni? :) amúgy beszélhetnél vele..megkérrdezhetnéd neki mi maradt meg.:)
2013. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát sajnos nem igazán, csak halvány emlékek vannak...

ő sem emlékszik semmire...:/

2013. márc. 30. 22:51
 9/9 anonim válasza:
velem ugyanez volt...idővel minden eszembe jutott..:)) amúgy nemtudon miért kell ítélkezni..-.-'
2013. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!