Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki, hogy 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy 17 évesen még nem csókolóztam srác létemre?

Figyelt kérdés

ismerkedni két lánnyal is próbálkoztam az egyik buliban volt ahol a csaj most szakított valami csávóval és full részegen valakivel pótolni akarta (ezt így utólag tudtam meg) másnap meg írta hogy inkább ne legyen semmi mert most nem akar kapcsolatot.

a másik meg suliban volt valami tök ismeretlen csajra ráírtam hogy van-e kedve ismerkedni és volt neki ha suliban odamentem annyira nem volt nagy szám beszélgetni elmenni valahova meg sosem ért rá szóval az is úgymaradt


2013. márc. 15. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy mindenki leszarja, hogy mit mikor csináltál? Vonatkozzon ez szexre, vagy smárolásra, vagy bármire.
2013. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem is mások miatt csinálom... engem eléggé zavar hogy nem jött össze
2013. márc. 15. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

17 év alatt 2 próba a csajoknál???itt a hiba

ne legyél nyuszi és ne félj a visszautasítástól

nagyszámok törvénye...hajrá!

2013. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
régen nem voltam ennyire helyes, igazából most sem inkább csak vállalható
2013. márc. 15. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem "ciki"... tökmindegy mikor csinálod. Én pl elsőcsóknál detoxra ittam magam, kb 10 secre ugrott be egy olyan kép, hogy smárolok a csajjal, aztán meg pikkpakk reggel lett.


Na ennél az eseménynél kattant egyet a fogaskerék. Utána vagy 7-8 csajjal smárolgathattam az elmúlt 2 évben, voltpár akivel többször is. Volt köztük 1-2 bányarém is, de ha az ember smárolni akar + a pia akkor nem para. Én plusszba nagyon válogatós voltam szóval most lett barátnőm nem régen, aki nagyon csinos is.


Amióta van barátnőm annyi jó csaj ragad rám... szóval arra célzok egyszer ha valami beindul akkor az nem áll le egy könnyen,

most ha 17 évesen csak smárolnál egy csajjal késztetést éreznél hogy megint akarod, így lehet találsz magadnak valakit

2013. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!