Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Lehet-e egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet-e egy férfi túlontúl kedves, figyelmes ha barátként közeledik hozzátok?

Figyelt kérdés
F/18. Barátként közeledek egy lányhoz. Lehet-e olyan, hogy túl kedves, figyelmes vagyok vele?

2013. márc. 30. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Miért közeledsz egy nőhöz barátként, ha férfiként is tudnál?:D
2013. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van barátja hosszú ideje akit nagyon szeret. Voltam belé szerelmes és nagyon pofára estem, mert volt barátja. Plusz nehéz időszakom van nekem inkább barátra van szükségem.
2013. márc. 30. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Szerintem egyértelmű legyen mit szeretnél tőle. Rendkívül kegyetlen dolog törődni valakivel, magadba bolondítani aztán meg megkeseríteni az életét azzal, hogy mégsem kell.

[link]


21/N

2013. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lánnyal beszéltél már erről?
2013. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, igazad van, DE nagyon sokszor ti lányok csináljátok ezt fiúkkal, hogy kedvesek vagytok velük eléggé félreérthetően, aztán hónapok(!) múlva benyögitek, hogy csak haverként tekintetek a srácra! Szerinted hogy eshet ez egy srácnak? Nekünk is van lelkünk!
2013. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a legtisztább, ha megmondod, mit szeretnél. Normálisan, nem rázúdítva kapásból! Az tényleg nagyon gonosz dolog, amit itt írt v.ki, hogy hónapokig megy a flört, aztán meg beszól, hogy "Hát én nem szeretnék semmit!"


"Lehet-e olyan, hogy túl kedves, figyelmes vagyok vele?"


Ez egy olyan dolog, ami egyénenként változó. Ha látod rajta, hogy őt kellemetlenül érinti, ha pl. átkarolod, akkor inkább hagyd el ezt a szokást, mikor vele beszélgetsz. Szóval ne bizalmaskodj.

2013. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!