Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős férfi miért jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős férfi miért jön zavarba egy adott nő közelében?

Figyelt kérdés
Minden esetben vonzalomra utal? Tehát csak akkor jöhet zavarba, ha tetszik neki a nő? Vagy mi állhat még emögött?
2013. márc. 29. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány
2013. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert észrevette mint nőt.
2013. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van olyan nő aki mellett zavarba esem, pedig heteró vagyok.
2013. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pedig nem öltözködök kihívóan, ugyanúgy ez történik, ha nyakig begombolkozva, nagykabátban, sálban és sapkában beszélünk, vagy nyáron egy lengébb ruhában...
2013. márc. 29. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Fél hogy valahol ottvan a felesége és meláthatja,utána súrolhatja a padlót !
2013. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :) Csak azért mert közvetlen vagyok és barátságos a férfiak (házasok is) tök zavarba jönnek :) Szerintem csak nem tudják hova tenni a dolgot és örülnek, hogy valaki kedves és nyílt. Csak az a baj, hogy sokszor félreértik. :/
2013. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, egy sima kedves és érdeklődő viselkedésből nálam is volt már félreértés! Szerintem csak az érti félre az ilyet, aki félre is akarja érteni, tehát javarészt a saját érzéseit vetíti a nőre ilyenkor, amit ő szeretne, azt látja bele a nő viselkedésébe.
2013. márc. 29. 14:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, de akkor is rossz. Mert nem tudok másképp viselkedni, mint amilyen vagyok. Ezek a férfiak...:) Pedig aztán kabátban vagyok, meg minden :D Biztos a kisugárzásunk miatt :)
2013. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én pont ezt mondtam annak az illetőnek, aki félreértett, hogy nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, valaki vagy így fogad el, vagy nem kell velem barátkozni/haverkodni/stb. Amikor pedig morcos voltam vele, tehát nem a megszokott kedves, vidám, mosolygós, akkor meg jött a szöveg, hogy de hát mi bajom van, miért haragszok... áhh... ezek a férfiak! :D
2013. márc. 29. 14:09
 10/11 anonim ***** válasza:
:Dháháá..tipikus. ugyanez van nálam is. Mindig azt hallgatom, hogy velem milyen jó, mert mosolygok, meg pörgök, meg beszélek egyfolytában, ha meg visszaveszek a közvetlenségemből, nehogy félreértse, akkor meg: mi a baj? ugye nem bántottalak meg? :)
2013. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!