Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mitől lesz jó nő egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mitől lesz jó nő egy nő?

Figyelt kérdés
/ lány, attól függ milyen korosztályba gondolkodsz ( írd le azt is ) :)

2013. márc. 30. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Külsőre akkor tudom megmondani hogy jó e ha látom.

Belsőre pedig akkor ha megismertem.

Leírni nehezen tudom.

2013. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normális,nem buta,igényes,ápolt,megértő,tág látókör,érdeklődő,nyitott,vicces.

Tegyen a külsejéért,és vagy megtetszik vagy nem.Egyénfüggő.

2013. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fentieket leszámítva, nem kritizál és egyenlő félként kezel feltétel nélkül elfogad. Nekem ennyi elég.


24 F

2013. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
nagy legyen a csöcse
2013. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szemlátomást a csöcsei közé tudom tenni a kis farkincám.
2013. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban attól hogy barátságos, aranyos és kedves, ha ezek nincsenek meg egy csajban, onnantól kezdve lehet akármilyen, kívül-belül.
2013. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt lefelejtettem, hogy nyilván kell hogy a külseje is megfogjon, (leginkább az arca) ha az megvan, akkor már lényegtelen a csaj magassága, vagy az hogy vékony, vagy hogy van rajta 10-20 kiló, a mellek mérete egyáltalán nem számít (vagy mondjuk azt hogy majdnem teljesen lényegtelen mert ne olyanok legyenek mint egy fiúnak, de az úgyis nagyon ritka) a formássága az már inkább, a popsi picit még jobban, meg még amit a 6. kommentben leírtam, az már megint más, hogy nem az a fajta ember vagyok, aki mindenkit megszeretne dugni, csak azért mert jó csajnak gondol. Másfelől ez a "mitől" dolog is kissé relatív, mert külső és belső tulajdonságokat értve is, mindenki más, meg mindenki írhatja azt hogy, tetsszen az arca/külseje, akármije :-), meg legyen jó fej, csak nem biztos hogy ezalatt mindenki ugyan arra/azokra a csajos kinézetekre gondol vagy/meg stílusra/természetre, de ahogy elnézem a lányokat/nőket tízes/húszas/harmincas korosztályból, elég sokan vannak tényleg, akik abszolút nagyon csinosak és simán a jó nő kategóriába sorolnám őket, sőt, sokakat sokkal inkább, mint az ilyen műmellű, rideg arcú modelleket, a szépségversenyeknek én nem is látom értelmét, hogy ott van néhány zsűritag, azok csak azt döntik el hogy nekik ki tetszik abból a 20, vagy 50 lányból, nem tudnak az összes srác nevében beszélni, másfelől van ott 20 csaj, aztán "válasszunk ki valakit" miközben csomó csajt látok akik jobban tetszenek külsőre, mint a "tipikus" magas vékony csajok, abszolút számomra átlagos arccal, valakinek attól még tetszhetnek nagyon, hiszen nem mindenkinek az arc számít annyira, vagy egyszerűen csak más az ízlése, de hogy ki mennyire számít jó nőnek, mennyi srác szemében, az sokkal összetettebb dolog annál, mint hogy mi van a tévében, meg régebben volt olyan, nem tudom hogy most is, hogy 100 bombanő..... azokat is mind az ismertebb emberek közül választották ki nem pedig, nézték végig az összes élő s lélegző csajt és úgy.... tehát, mindegy.
2013. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!