Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
a legjobb fiúbarátom még ősszel azt mondta nekem, h többet szeretne mint barátság. mondtam neki h én nem érzek úgy iránta és legyünk csak barátok. azóta kicsit megromlott a kapcsolatunk de barátok maradtunk. legutóbbi tali után viszont már szóba sem állt velem és fogalmam sincs, h miért mert nem történt semmi. egyik barátnőmnek azt mondta, h idegesítő vagyok...:/ szerintetek van összefüggés?

2013. márc. 31. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

van

beleléptél a lelkébe

2013. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ASOT ***** válasza:
100%

Jajj ne mond már h nem tudod, belédszeretett a kis drága :)

Ez ellen nem fogsz tudni tenni szinte semmit. Visszafordíthatatlan folyamat csak az idő segít...párszor körbe fog menni a mutató...

2013. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de ősz óta úgy csinált mintha nem lenne semmi...:/ mért most csinálja ezt?
2013. márc. 31. 16:02
 4/14 ASOT ***** válasza:
Eddig is volt csak nem vetted észre mert nem gondoltad h lehetne valaha is ilyen csakhát egyszer kibújik a szög a zsákból..
2013. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én se értem. Ha valakit szeretünk, nem hagyjuk faképnél.
2013. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
úgy mint barát nagyon szeretem és hiányzik. szerintetek van rá esély h ugyan olyan jóban legyünk mint régen?
2013. márc. 31. 16:45
 7/14 anonim válasza:
Szinte minden fiú-lány barátságban (ami szoros barátság) egyik fél akar valamit..:) tapasztalatból mondom .:/
2013. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele beszélni, hogy attól mert visszautasítottad te még nagyon szereted mint barát, és szükséged van rá, mert hiányzik neked a személye.

17f

2013. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok:)

utolsó: beszélnék vele, csak nem ír vissza és ha telón hívom akkor meg kinyom... és mivel barátnőmnek mondta h idegesítem ezért nem szeretni zaklatni csak, hát tényleg nagyon hiányzik

2013. márc. 31. 17:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért mindent interneten kell rendezni?
2013. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!