Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
a legjobb fiúbarátom még ősszel azt mondta nekem, h többet szeretne mint barátság. mondtam neki h én nem érzek úgy iránta és legyünk csak barátok. azóta kicsit megromlott a kapcsolatunk de barátok maradtunk. legutóbbi tali után viszont már szóba sem állt velem és fogalmam sincs, h miért mert nem történt semmi. egyik barátnőmnek azt mondta, h idegesítő vagyok...:/ szerintetek van összefüggés?

2013. márc. 31. 15:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hol rendezzem le ha nem áll szóba velem?
2013. márc. 31. 17:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátod, akkor tudod hol lakik nem?
2013. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok??Ha jártok bulizni akkor mondjuk vegyél neki egy sőrt és egy bűnbànò mosollyal egy szò nélkül tedd elé az asztalra...én is voltam ìgy és nálunk bevál
2013. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ez mondjuk jó ötlet:) köszönöm
2013. ápr. 12. 17:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!