Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejthetném el? (több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném el? (több lent! )

Figyelt kérdés

van egy fiú aki nagyon bejön. akármit csinálok ő jár az eszembe.. már 1 hónapja nem beszéltünk :/

próbáltam elfelejteni de nem megy. Beszélgettem már ebben az 1 hónapban 4-5 másik fiúval akiknek bejövök. de valahogy nem érdekelnek mert nem tudom elfelejteni a másik fiút :/

szerintetek mit csináljak?

vagy hogy felejthetném el?


2013. márc. 31. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 16/L
2013. márc. 31. 17:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sodródj az árral! Úgy értem, hagyd hogy az idő megoldja, és segítsen kiverni a fejedből! Ezt nem tudod erőltetni hogy "na én most elfelejtem". Ehhez idő kell, főleg ha tényleg szeretted! Menj el szórakozni, családdal kirándulni, barátokkal lenni, csinálj vmit amivel eltereled erről a figyelmed! Az emberek többségének nem megy 1 hónap alatt elfelejteni vkit! Ehhez több idő kell.

Sok sikert!

2013. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát kb. ebben a helyzetben voltam pár hónapja. Csak az volt a különbség, hogy miután beleszerettem (a legjobb barátomba), és kialakulhatott volna bármi, akkor a szülei úgy döntöttek, hogy elköltöznek, Ő nagyon örült neki, mert utálta az osztálytársait, és már régóta várt arra, hogy megszabaduljon tőlük. Ez volt augusztusban. Én persze nagyon kiborultam, amikor megmondta. Utána már csak fb-n beszéltünk, és összesen 2-szer találkoztunk, ugyanis 300 km-re lakik tőlem, aztán az új helyen lett barátnője, stb... Én rengeteget sírtam, volt, hogy magamra erőltettem a sírást, aztán egy idő után belefáradtam, és most ha rágondolok, még mindig érzek kis fájdalmat, de koránt sem annyit mint régen. Fb-n letiltottam, a telefonszámomat nem tudja. Ajánlom a sok sírást, kicsit furán hangzik, de egy idő után bele lehet fáradni a szenvedésbe. Nem mondom, hogy feltétlen csináld azt amit én tettem, mert nem mindenkinek válhat be, de nekem igazán sokat segített. Ha viszont megfogadod, akkor ajánlom, hogy valami jó depis számmal idézd elő a sírást. Bocsi, ha furának tűntem. Ja és azért is, hogy ilyen hosszú lett.
2013. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkét választ.

2. egész nap a sírás kerülget, este szoktam sírni h ne kérdezzék h mibaj van. nem kell nekem depis zene, se már, elég ha rá gondolok :/

2013. márc. 31. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!