Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el azt az osztálytársamat, akit szeretek, de ő engem valószínűleg nem?

Figyelt kérdés
Hosszú sztori. Nem is akarok belemenni, viszont fontos tényező lehet az hogy mindketten fiúk vagyunk :/ Akinek innentől kezdve baja van, az húzzon el más éghajlatra és hagyjon békén a homofób dumájával! Aki viszont válaszolna rá, annak annyit mondhatok hogy a legjobb haverom volt de beleszerettem és most egyre rosszabb minden nap látni őt. Mit csináljak hogy ez végre elmúljon?!!

2013. márc. 7. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
csak úgy tudod elfelejteni, ha megszakítod vele minden kapcsolatot, nem is látod... saját tapasztalat. meleg f
2013. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

17... bár ez nem sok mindenen változtat. Ja, igen, amúgy ez a baj hogy mivel egy osztályba járunk, nem tudom megcsinálni hogy ne lássam többé. Pedig az volna a jó megoldás...

1. válaszadónak mondom: Egészségedre! :D

2013. márc. 8. 15:03
 4/10 anonim válasza:
100%
Velem ugyanez történik, egy cipőben járunk sajnos...Bár én rájöttem, hogy rosszabb lenne vele megszakítanom mindenféle kontaktot, így inkább keresem a társaságát és beérem azzal, hogy jó barátok vagyunk. 18/F
2013. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem figyeld, hogy van e bármilyen finom megnyilvánulása feléd hátha ő is így érez de erősen leplezi.Volt már rá példa a világon elég sok biztos.Ezen az oldalon is olvastam hasonlót.Biztos vagy benne hogy meleg vagy?Ez változhat ennyi idős korban még.Ekkorra még nem forr ki a végleges irányultság.Drukkolok neked.
2013. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha ő nem meleg/bi akkor csak az idő segít(saját tapasztalat)nekem kb 2,5 évbe telt még most is érzek iránta valamit de ez már sokkal elviselhetőbb már inkább csak szeretem de már nem vok bele szerelmes :D am nekem az is segített hogy ő megbukott így már nem ugyan abba az osztályba járunk így nem kell folyton a hülye képét látnom egész nap :D am először azért próbáld kideríteni hogy hátha van esélyed ha meg nincs akk meg bekelba*zni sírni egyet valami depis zenére aztán meg majd úgyis találsz egy másik srácot :D
2013. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bárpatkány válasza:

Valószínűleg sosem fogod elfelejteni, de majd túlteszed magad rajta.

Én sem koptattam le a haveromat, így legalább néha kijár egy kis vállpaskolás meg ölelés. Sz@r lenne, ha többet nem látnám.

2013. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából szoktak lenni fura megnyilvánulásai felém. Azt hittem hogy ezeket csak én képzeltem be magamnak de mások is állítják hogy elég szokatlan dolgaink vannak XDD Ja, a beba*zós, sírós-depizős módszert gyakran alkalmaztam már és sajnos csak másnapig volt bármi hatása :D A másik kérdésre meg igen, biztos hogy meleg vagyok. Amikor más haverjaim a csajokat stírölgették a buszmegállóban, sose szálltam be, azt meg kicsit gáz lett volna mondanom akkor hogy nem érdekel :D Pedig nem érdekelnek, se testileg, se érzelmileg. Ilyet egy lány iránt sose tudnék érezni mint amit ez iránt a legjobb haverom iránt érzek.

Az a baj hogy teljesen le*arni úgyse tudom pedig talán az lenne a legjobb. Ráadásul az ahogy odajön hozzám meg ahogy rám néz meg ahogy beszél velem... ezek alapján volna okom reménykedni de minek? Még ha így is van, sose fogja bevallani magának...

2013. márc. 10. 15:07
 9/10 A kérdező kommentje:
De azért kösz szépen a biztatást XDD
2013. márc. 10. 15:08
 10/10 anonim válasza:
Velem is ugyanez történt. Ugyanígy osztálytárs, és egész jóban voltunk. Viszont nekem ő volt az első fiú, aki iránt érzéseim voltak, így teljesen kétségbeestem. Elkezdtem kerülni meg nem hozzászólni, de mivel előtte mindig egymás angoltudását és sporttudását méregettük össze ő továbbra is folytatta. Annyira rosszul éreztem magam, hogy elmondtam neki, hogy mit érzek, és hogy hagyjon békén. (egyébként volt nekem is pár pillanat, amikor azt hittem, hogy ugyanígy érez, de ezek szerint csak beképzeltem, bár én nem is akartam, hogy ugyanígy érezzen, próbáltam küzdeni az érzéseim ellen.) De aztán mégis dumáltunk, viszont nem múltak el az érzéseim, úgyhogy most már két hónapja nem beszélünk egymással. Nekem is hiányzik a társasága és neki is az enyém, de túlságosan fájdalmas volt. Viszont sikerült belehajszolnom magam egy másik fiúba, és azóta már rájöttem, hogy én vele akarok lenni. Viszont hetero, szóval nem vagyok előrébb... Szerintem inkább másfelé nézelődjél!
2013. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!