Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy 14 éves lány egy hét alatt szerelmes?

Figyelt kérdés
egy hétig együtt voltunk a nyáron és nagyon jól éreztem magam, de azóta már fél éve nem találkoztunk, de nekem nagyon hiányzik. És folyton rá gondolok. Ez lehet szerelem? mert nem tudom, mivel még soha nem voltam szerelmes. Nektek mi a véleményetek?
2013. márc. 31. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen!
2013. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
talán
2013. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Júlia 13 évesen halt meg egy 3napos kapcsolatért.
2013. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen nekem is eszembe jutott Shakespeare Júliája, de aztán belegondoltam, hogy abban az időben 13 évesen kötöttek házasságokat úgy, hogy még nem is ismerték hogy ki is lesz a "szívük választottja" egyébként köszönöm a válaszokat:)
2013. ápr. 1. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
1 perc is elég ahhoz h valakibe beleszeress.
2013. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen:) akkár 1 másodperc alatt is lehetsz szerelmes:D
2013. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!