Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogyan viselkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogyan viselkedjen egy szépnek és csinosnak mondott lány? (LENT)

Figyelt kérdés

Azért teszem fel itt a kérdést, mert ahogy látom jó pár ilyen jellegű téma van az oldalon és mivel anonim sokan nagyon nyíltan kimondják amit gondolnak.



A többség szépnek és csinosnak mond. Nem akarok nagyképű lenni, nem én mondom.

Jó páran hitték már azt is, hogy egy cicababa vagyok, pedig nem.


Hülyének egyáltalán nem gondolom magam és ki is kérem magamnak, ha valaki annak tart. Egyetemre járok, nem büfészakra és nem rossz eredményekkel csinálom. Úgy gondolom, hogy a ruhákon és a pasikon kívül más témához is hozzá tudok szólni.


Hogy emberileg milyen vagyok, nem én akarom megítélni, de nem szokásom tahó lenni senkivel, úgy gondolom az esetek legnagyobb részében normálisan viszonyulok a másik emberhez, ha ő is úgy hozzám.


Millió eset van, ha egy szép lány visszautasít valakit, akkor bunkó, nagyképű, stb...


Kíváncsi lennék a másik oldal véleményére, hogy akkor mikor is lenne értelmes és emberileg is normális egy lány, aki csinosnak és szépnek mondott.


1) Ha helyes, jól kinéző pasival jár, akkor csak a külső számít neki, mást meg sem lát, stb...

2) Ha nem olyan jó pasival, akkor biztos a pénzért van vele, csak arra hajt.

3) Ha a lány anyagilag nincs annyira eleresztve, akkor pénzes pasit akar, pont ezért. Ergo a pénzre hajt.

4) Ha jobb anyagi körülmények között van, meg sem látja, aki nem, ezért van nem csóró sráccal.

5) Ha idősebb férfival van (akár csak néhány év) akkor azért kell neki, mert gazdagabb, önálló jövedelem, esetleg autó, stb...

6) Ha saját korabelivel, akkor partyzni, bulizni akar, nem normális komoly férfi.

7) Ha egy fiút határozottan utasít vissza, bunkó, lekezelő, el van magától szállva.

8) Ha kulturáltan akkor is ugyanez csak finomabban, mert ugye csak a jó pasi kell neki, meg aki ilyen meg olyan.

9) Ha kedvesen próbál viselkedni azokkal is akiktől nem vár közeledést, nem akar semmit, akkor miért hagyja, hogy hiú reményeket tápláljon, miért ámítja, biztos, szórakozik ezzel, szívatja, de mekkora ribi.

11) Ha távolságtartó azokkal a férfiakkal akiktől semmit sem akar, meghúz egy határt, akkor megint el van magától szállva, lekezelő, nem is veszi emberszámba.

12) Ha kulturáltan, intelligensen viselkedik, akkor játssza az eszét, értelmiségi, sznob nő.

13) Ha nem így, akkor közönséges, nem tud viselkedni.


És még lehetne sorolni jó pár pontot.


Akkor most mit csináljon?


Főleg egyes, nem túl sikeres és férfias stílusú fiúk viselkednek így, bár nem mondom, hogy csak ők.


Akkor vajon mi lenne a helyes magatartás?


Főleg az olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik úgy gondolkodnak, mint ahogy imént írtam.



2013. márc. 31. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szarni a sok hülye embert aki ítélkezik.:)
2013. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj , engem is hidegen hagy hogy más mit gondol az ismerőseim barátaim tudják hogy kivel miért vagyok együtt, megvannak az igényeim nem jövök össze akárkivel és nem érdekel h mit gondolnak, csak féltékenyek a legtöbben.

Élj úgy ahogy te akarsz!

Ne akarj más lenni mint ami vagy!

2013. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tyler913 ***** válasza:
100%

Téged miért érdekel annyira,hogy mások mit gondolnak? Ne akarj megfelelni olyanoknak,akik így-is-úgyis hibákat keresnek rajtad.

Egyébként a megítéléseden,és az emberekkel való viszonyodon az dob sokat,ha a szépséged és eszed mellé alázatos is vagy. Sajnos sok szép lány van,akik nagyon elszállnak maguktól a külsejük miatt. Egy szép és okos lány,aki emellett még szerény és normális,sokkal nagyobb érték. Mosolyogj,legyél közvetlen,és ne foglalkozz azokkal,akik irigységből kritizálnak.

2013. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

*tapsvihar*

Tökéletesen leírtál mindent. Tudod, mit gondolok, mindenki viselkedjen úgy, ahogy önmagának érzi magát, és ne kérjen elnézést érte, hogy hogyan éli az életét. Ne foglalkozzon azzal, kinek mi tetszik, mert úgysem lehet mindenkinek megfelelni. akinek problémája van a másikkal, oldja meg, az ő problémája.

Másrészt meg senkinek az élete nem arról szól, hogy másokat próbáljon lenyűgözni se kinézetben, sem pedig viselkedésileg.

Én élek, ahogy élek, viselkedek, ahogy viselkedek, akinek nem tetszik, azzal nem tudok mit kezdeni.

21L

2013. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sose fogsz tudni úgy viselkedni, hogy mindenki elfogadjon, és ne találjon benned semmi hibát. Röviden szólva szerintem az a lényeg, hogy ne egy tuti receptet akarj mindig alkalmazni, hiszen minden ember más és más, mindenki máshogyan látja a dolgokat, máshogyan reagál stb. Van, aki pl. nem fogja félreérteni azt, hogy kedves vagy, van, aki meg igen. Legyél önmagad, és ne törődj azoknak a véleményével, akik nem fontosak neked. Ja és pl. visszautasításnál próbáld elmagyarázni részletesebben az illetőnek, hogy miért nem jön be neked, a kedvességet pedig ne vidd túlzásba, és vigyázz arra, hogy ne légy félreérthető. A távolságtartást is lehet különbözőképpen "csinálni", nem kell teljesen ridegnek lenned azzal, aki nem jön be neked, de nem is kell tévképzeteket keltened benne a viselkedéseddel. Pl. nyugodtan szólhatsz hozzá pár jó szót, de ne adj félreérthető jeleket.
2013. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Négy egybehangzó vélemény állítja, hogy ne foglalkozzak azzal, hogy ki mit mond, ha irigységből vagy leszólásból mondja.

Ezzel én is egyetértek.


De azért elhihetitek, hogy egy pont után elég zavaró.


És főleg olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik úgy gondolkodnak mint ahogy írtam.

2013. márc. 31. 23:20
 7/15 Tyler913 ***** válasza:
Ők nem fognak ide írogatni. A legtöbbjük egyszerűen frusztrált,tudja,hogy nem kaphat meg egy olyan lányt,mint például Te,és könnyebb ezért mindenki másban keresni a hibát. Mégis mit akarsz tőlük?
2013. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Semmit sem akarok, csak, hogy mit mondanak erre, kíváncsi lettem volna.


Mert elég sok kérdést lehet olvasni, ahol ilyeneket írnak, mint én ebben a 13 pontban.

Hát akkor válaszoljanak, úgyis anonim oldal, de úgy látszik nem mernek.


Igazad van, butaság volt kérdést kiírni.

2013. ápr. 1. 10:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki unszimpatikus, akkor unszimpatikus. Lehet szépségkirálynő, és bűnronda egyaránt. Ezt nem lehet pár ponttal megfogalmazni, ez egy érzés. Téged meg ne zavarjon, ha valakinek nem vagy szimpi, ilyen az élet.
2013. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, nagyon jól leírtad a dolog lényegét.


Én férfi vagyok, úgy, hogy nem vagyok a te helyzetedben és így elfogult sem vagyok.


Azért tényleg érdekes, hogy ezen az oldalon annyi olyan kérdés van amiben a szép lányokat, jó pasikat hordják le mindennek, síránkozások, gyűlölködések mennek megállás nélkül.


De úgy látszik ha még egy ilyen anonim oldalon is valaki leírja az igazságot és normálisan szembesíti az ilyeneket a valósággal, akkor már még így név nélkül sem mernek válaszolni, akik gyűlölködnek, pocskondiáznak.


Azért ez sokat elmond róluk meg a felfogásukról.



Emeld ki a kérdést, hátha valaki a másik táborból mégis be meri vállalni és lesz olyan "bátor", hogy elmondja, hogy ő mit gondol.

2013. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!