Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb, amit ellenkező nemű személytől hallottál?

Figyelt kérdés
Lehet ez ismerkedésnél megesett dolog,vagy kapcsolatban történt is.

#sértés #sokk #bantó mondat
2013. márc. 31. 23:11
1 2 3
 11/30 Tyler913 ***** válasza:
100%

"Én úgy nézek rád,mint a testvéremre." "Nem tudom elképzelni,hogy Te lánnyal legyél." (ua a beszélgetés,több éves viszonzatlan szerelem lezárása)


"Úgy nézel ki,mint egy szőrös vasalódeszka" (első levetkőzés,friss párkapcsolat)


És végül egy párbeszéd,a poén a végén csattan el:

(párkapcsolat,a lány exe telefonált,hogy fel akar jönni a lányhoz)

Én: Ha idejön,én kimegyek elé,és megbeszélem vele,hogy hagyjon békén téged.

Lány: Te és ő? Mit kezdenél vele? Hiszen ő felnőtt férfi. (ex 35,én 23 akkor)

Én: De mér',kicsoda ez a fickó,hogy úgy gondolod,nem érek fel vele? Valami nagymenő vállalkozó,maffiózó? Egyáltalán miből él?

Lány: Kéményseprő...

2013. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

"Xy (én ismerősöm) alkalmazottját Xy helyében egész nap csinálgatnám az asztal alatt"

27 éves (ma már ex)barát mondta

2013. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Ez mindent vitt :D

Nekem ez a kérdés egy friss élmény miatt ugrott be,mert azt mondták ma nekem,hogy (de elvileg jó szándékkal) "helyes pofid van" :D

2013. márc. 31. 23:52
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát Foley... annyira nem jártál rosszul, mint a válaszolók :D
2013. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
De,mert a férfi mivoltomat,le is adhattam a portán :D
2013. ápr. 1. 00:02
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
"Inkább járnék egy olyan csajjal aki egy buli mosdójában vesztette el a szüzességét, mint veled." Nem tetszett neki, hogy szűz vagyok...
2013. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
"attól féltem nem tudom majd tövig beléd nyomni, merthogy nekem elég nagy van" -mondta a 15-16 cm-jével...
2013. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Kulfold. Nem tul zsufolt, visszafogott szorakozohely. Tancparkett.


En csinalom a dolgomat (tanchoz hasonlo mozgassorozat). Egyszer csak, a semmibol elemkeveredik egy nagyon reszeg angol lany, par masodpercig a szemeit furcsan meregetve bamul bele az arcomba, majd megrazza a fejet es megszolal:


"This is disgusting!"

2013. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
tudni illik én már sok mindent hallottam a szép magyar szókincsből: bunkó, önző, szemétláda, sz*rházi, gusztustalan, ocsmány, undorodom tőled.....bla bla bla de ezek együttesen sem érnek fel azzal amikor valaki azt mondta h "egy senki vagy...." mások lenézése a legfelhúzóbb dolog számomra, mivel tisztában vagyok a képességeimmel, illetve az elért sikereimre, kudarcaimra tudom mire vagyok képes és mire nem nehogy már valaki más mondja meg :D
2013. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"Porszívózd ki az EGÉSZ HÁZAT!!! Ha nem tetszik, akkor én kitakarítok, de akkor ezentúl te vásárolsz be, főzöl, mosol, vasalsz magadnak!!!"

Mondta anyukám... :S


20f

2013. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!