Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi volt leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt leggázabb dolog amit egy fiú mondott nektek, vagy a legrosszabb amit el tudtok képzelni, hogy mondhatna?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, mint az, hogy "a Gizike jobban szopott azért", vagy "tényleg kövér vagy". Most ha nem baj, olyanok ne írjanak, akik azt mondanák, hogy "jaj aj én Józsim sosem mondana ilyet", mert a másik véglet érdekel, tudjuk, hogy a pasik (mi is, mielőtt szó érné a ház elejét) hajlamosak olyat mondani, amitől égnek áll a hajunk. Szóval ide a mondatokkal, amiktől a legjobban szenvedtél, vagy a legrosszabbul esne, leghülyébben venné ki magát.
2013. febr. 8. 10:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
"Anyukád ügyesebb volt"
2013. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%

"az eddigi barátnőim vékonyabbak voltak nálad, de azért téged is kipróbálnálak"

Mondta ezt úgy, hogy nem volt egy Brad Pitt... Paraszt.

2013. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Nagy a segged, miközben vékony vagyok. Vagy, volt aki azt mondta, lenne-e kedvem a barátaival is sz.exelni, aztán, nos, lássuk csak. Jókat kef.élgetett az exével. Úúúúúúúúú, de narancsbőrős a combod, miközben semmi nincs ott. És még folytathatnám...
2013. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
98%

-akarok vagy 10 gyereket tőled

-de akkor tuti elhíznék ha mindet megszülöm.

-nem baj, majd veszünk egy nagyobb ágyat. :D:D


bíztató a szerelmem :)

2013. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%

Első randin,kb 20 perc után: ha már a melled ilyen kicsi és nem dugható,ugye az anált legalább szereted? (és csodálkozott hogy randi közben otthagytam)


Más pasi,első randi,telefon,anyukája "igen anya,nekem tetszik,mindjárt hazaviszem,hogy neked is megfelel-e."Mindezt ugy hogy én nem lettem megkérdezve,akarom-e látni első randin a kedves mamát.Nem láttam,nem volt randi folytatása.

2013. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
97%
Halistennek nem volt közöm hozza,de egy palit megismertem neten..Helyes,apolt..intelligensnek tünt.Megkert par nap mulva talizzunk.Tali elött felhivott (kb 10 perccel elotte)S megkerdezte :Megiszom -e majd a levét.(sperma)Na azonnal lecsaptam a telefont.Azota se erdekel.
2013. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

"igen anya,nekem tetszik,mindjárt hazaviszem,hogy neked is megfelel-e."

Bár én nem voltam ott, de inkább iróniát érzek ebben a mondatban


"ha már a melled ilyen kicsi és nem dugható,ugye az anált legalább szereted?" Ezt viszont megnéztem volna. (persze összességében sajnáltalak volna, de ilyet nem hall mindennap az ember)

2013. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
98%

Miközbe csalt egy másik csajjal, pofámba vágta, hogy 'hitetlenkedek' és ezért elhagyott, mert nem bíztam benne. :D

másik:miután elhagytam azt kívánta nekem, hogy verjen teherbe egy kan cigány.. Most neki van gyereke egy cigány csajtól. Előtte meg nagy hungarista volt.

2013. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%

5-ös vagyok

Az anyukának hazavivős tipikus anyuci kisfia volt mint utólag kiderült,egyik barátnőm pasijának ismerőse.Legalább volt min nevetni egy darabig.


A másiknál köpni nyelni nem tudtam,,étteremben voltunk,csendben felálltam,annyit mondtam hogy fordulj fel és leléptem.

2013. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
"semmilyen érzelmem nincs irántad"
2013. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!