Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig bírjátok szex, maszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírjátok szex, maszti nélkül?

Figyelt kérdés

Én már 1 hete nem csinálok semmit. Kezd elviselhetetlen lenni de még asszem bírom, bár sokszor kísértésbe esek :D

Ti meddig bírjátok?

18/F


Kort, nemet!


2013. ápr. 1. 00:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gondoltam, azért is írtam...xDD
2013. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10-est kellett volna írnom akkor nem félreérthető, de a mai világban már nem mertem annyit írni se...
2013. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igaz!!!
2013. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem már legkésőbb két napon belül hokiznom kell.
2013. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%
én fél évig simén birtam, mert nekem nem életszüksgélt az ilyenfajta primitiv örömök mint a hoki... inkáb keresek egy nőt aki megteszi helyettem :)
2013. ápr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hét. (29/N)
2013. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A rekord 12 év volt :).


Ezután a leghosszabb 2 hónap volt. Simán tarthatott volna ez tovább is, nem is voltam igazán kiéhezve hanem csak úgy miért ne alapon kezdtem el csinálni ennyi idő után. Nem tudom, hogy nálam mi az elméleti határ, de nem tartom kizártnak, hogy akár félévig is kibírnám. Éjszakai magömlésem meg sosem volt. Szexelni még sosem szexeltem, de nem is vágyom rá.


24/F

2022. nov. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!