Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok szerelem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok szerelem meg szex nélkül?

Figyelt kérdés
Mostanság egyikre sincs esélyem, félek már, hogy valami bajom lesz? Csak olyan írjon, aki hasonló cipőben van. 22/L
2012. júl. 23. 16:03
1 2
 1/11 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem ez a kerdes perceken belul tele lesz. :)

Nekem nem a szex, hanem az olelesek hianyoznak. Hogy valakit tiszta szivbol szerettem...

Amugy szexre biztos fogsz kapni par ajanlatot priviben. :)

2012. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szerelem az egy dolog vagy jön vagy nem, egy jó ideje nekem sincs benne részem. De a szex más tészta, ha kívánnom és van megfelelő partner, ami azért akad, akkor mi a gond.

Nehezen tudom elképzelni hogy egy 22 éves csajnak ne legyen rá semmi esélye. Legalábbis elég extrém problémának kell lennie hogy esélyed se legyen.

2012. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na most én is ugyan így vagyok :( L/21
2012. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:
én szerelem nélkül tovább bírom mint szex nélkül...
2012. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:
ja! és egy csaj meg ha jól néz ki bármikor talál partnert...
2012. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nehezen. Nagyon nehezen...
2012. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehezen!
2012. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt ez az oldal, ahol tök jól lehet ismerkedni, és tényleg ilyeneket kell kiírni? Nem azért, szerintem is sok üzenetet fogsz privibe kapni ezért, de tény, hogy ha 22 éves vonzó lány vagy, akkor a szexért nem kell sokat görcsölnöd, a szerelem meg nagyrész rajtad múlik.
2012. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok vonzó, és inkább a szerelem hiányzik, aztán utána a szex, de legjobb lenne a szex a szerelmemmel...
2012. júl. 23. 16:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogyha egy lánynak ilyen problémái vannak, miért nem ír nekem? :)
2012. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!