Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek izgalmas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek izgalmas egy rockzenésznek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a srác is 16 és az évfolyamtársam. Elképzelhető hogy tetszem neki, mert meghívott a koncertjére az A38-ra, ott kissé ittasan átkarolt, de én véletlenül leráztam a kezét. Utána búcsúzkodásnál mindenkinek adott puszit, nekem is, és a végén nekem külön adott mégeszer és meg is ölelt. Azóta kétszer írt chat-en és mindkétszer teljesen jól beszélgettünk. Attól félek hogy túl unalmas lesz ez így neki. Mivel tehetném izgalmasabbá az egyszerű chat-eléseket? Mit írjak neki, vagy mivel érjem el, hogy meg akarjon ismerni és vágyjon rám? Előre is köszi a válaszolóknak!

2013. ápr. 1. 00:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
gyujtsd meg az ágyat miközben szexeltek rajta és harapj ki egy darabot a combjából...
2013. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát ez valami buz1 lesz így látatlanban...
2013. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ájszíjú ***** válasza:
Le kell szopni nincs mese
2013. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Tájékozódj egy kicsit a műfajában:)

Èrtékelni fogja,ha értesz hozzá.

2013. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
áldozz kecskét és a vérével írd a falra, hogy szeretlek zsolti
2013. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi de az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi! normális kérdésre normális válasz jár
2013. ápr. 1. 01:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz gitárnak.
2013. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
akkor talán tegyél fel egy normális kérdést és ne minősítsd le a válaszom ugyanis személyes tapasztalat alapján írtam, nálunk bejött
2013. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mi a baj a kérdésemmel? nem arra van ez az oldal hogy ha van valamilyen kérdésem amit egyik barátom sem tud megválaszolni, akkor esetleg feltegyem erre az oldalra, hátha valaki rendesen válaszol?
2013. ápr. 1. 01:15
 10/17 A kérdező kommentje:
a negyedik válaszolónak viszont köszönöm!
2013. ápr. 1. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!