Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nektek, hogy rányomultatok valakire marijuana hatása alatt aki amúgy tényleg egyáltalán nem jön be?

Figyelt kérdés
szeretném tudni hogy ez létező jelenség e és ha igen, hogy mennyire gyakori
2013. ápr. 1. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:
egy ismerősömmel ez volt a buliba.. masnap amikor elmondtuk, majd szörnyet halt.. :DD
2013. ápr. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en fu alatt kulturalt vagyok... ha iszom akkor elszabadul a pokol... akkor volt olya igen
2013. ápr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismered a közmondást, nincs csúnya nő csak kevés sör.

A fűtől annyira nem borul meg az ember, ostobán vigyorog, hülyeségeken gondolkodik és úgy érzi milyen okos, és milyen filozófikus, de ezeket leszámítva elég tiszta a tudata.

2013. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magabiztosabb vagyok tole, foleg ha ittam is elotte, marpedig mindig iszok, mert akkor nem lehet bebaszni :D Szoval, ilyenkor inkabb meg arra is rarepulok akiknel tuti nincs eselyem.. a rondakra sose..
2013. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem pont rám nyomultak beszívva :D
2013. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!