Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minecraftoztam és megismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minecraftoztam és megismerkedtem rajta egy sráccal, a dolog odáig fajul hogy 3-4 hónapja mindennap levelezünk egymással, írnom kéne neki, hogy ne keressük egymást többet?

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem vagyok híve ennek a neten való ismerkedésnek mielőtt valaki szóvá tenné. De bunkó sem akartam leni ,hogy elküldöm a francba. Így lassan megszokottá vált , hogy mindennap írogatunk.

Mikor felkelek és látom még nem írt, teljesen hiányérzetem van. Azt hiszem eléggé megfogott valami benne. Nem lakik mesze találkozni is tudnánk , de nem akarom felhozni neki, elvégre régimódi vagyok a férfi kezdeményezzen.Talán ez miatt a remény miatt nem küldtem még el a ....-ba. Volt párkapcsolatom is ,vannak barátaim járok bulizni megvan a mindennapi életem, nem vagyok netguru. Ez a minecraftozás is lefolyt nálam egy hét alatt. Mégis egész nap kiállhatatlan vagyok ha nem tudok vele beszélgetni a környezetem is észrevette már , teljes mértékben kihat a mindennapjaimra. Azon gondolkoztam megírom neki többet ne keressen , minél hamarabb felejtsem el ezt a botlást.

Mit gondoltok ez valami függőséget is jelenthet? Vagy csak jól esik , hogy megért? Megerősítést remélve írtam ki a kérdés vagy véleményezésekre mielőtt bekattanok :)


2013. ápr. 1. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megfogott valami benne de írni akarod neki, hogy ne keressen?

Kutya legyek ha értelek.

2013. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fúúúúúj...minecraft...fúúúúúúj...
2013. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, szalaszd el a lehetőséget. Miért akarod eldobni magadtól?

LEGYÉL MÁR OPTIMISTA!

2013. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne neten (is) ismerkedni? Amúgy ha te esetleg nem adtál pozitív visszajelzéseket az ő közeledéseire, hanem megragadtál a haveri szinten, akkor valószínűleg ő se fog kezdeményezni, mert azt hiszi, hogy nem jön be neked. Azt mondjuk nem értem, ha le akarod őt rázni, akkor miért gondolkodsz azon, hogy kinek kell kezdeményeznie, meg hogy ő nem kezdeményez. Szerintem nem fogsz belehalni, ha találkoztok. Nem tudom, ő közeledett-e hozzád valamilyen formában, ha megtenné, akkor reagálj rá pozitívan. Ha esetleg nem teszi, akkor szerintem te is felvetheted a találkozót.
2013. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lett valami a dologból? :) én is ilyen helyzetben vagyok, mint Te, ezért érdeklődöm. Nem tudom érdemes-e várni.
2014. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
találkoztunk , ő ugyanígy érzett el is mondta , de nekem nem jött be már élőbe annyira így nem lett semmi belőle szép lassan elmaradoztak a beszélgetések, most rendes párkapcsolatom van azóta.
2014. aug. 7. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!