Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsak meg egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy lányt?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten rengeteg oldalt, de mindegyik hódítás szexszel végződik, én még nem akarok ilyenekre gondolni, mert ahhoz még fiatal vagyok (15), meg különben is:

Nem lehet kapcsolat szex nélkül???

Én csak egy (lelki) társra vágyok, egy olyanra, aki több mint egy barát, akitől szebb lesz mindkettőnk élete.



2013. ápr. 1. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Bókolsz neki, kedveskedsz vele..

17f

2013. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert azokat nem 15 éveseknek írták, hanem 25 éves szüzeknek.
2013. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Hát a nők nem teszik szebbé az életet, csak nagy néha, úgyhogy inkább gondolkozzál más elfoglaltságon ha nem akarsz szexet.
2013. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyél aranyos vele, nevess a poénjain, próbáld meg megismerni az igazi arcát

14/l

2013. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hàt a te korosztàlybeli lànyok közt nehéz olyat talàlni aki ne a szexre hajtana hanem csak lelki tàrs...

a mai iskolàs tini csajok 80%-a k*rva

olyan lànyokra hajts aki szerény visszafogott mind öltözködésre mint viselkedèsre

ha megvan az ilyen tipusu làny menj oda és mindenféle gagyi csajozos duma nélkül mond meg neki öszintén hogy nagyon bejön neked és van-e lehetöség arra hogy jobban megismerd öt

de ehhez az kell hogy kölcsönös legyen a szimpàtia pl ha mosolyogsz vissza mosolyog ràd onnantol nyert ügyed van ;)

2013. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele kedves, hallgasd meg, bókolj neki. Szerintem próbálkozz a kicsit visszafogottabb lányoknál! :) 17L
2013. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen,manapság tényleg nagyon sok a korombeli... Na igen. De az nagyon nyerő,ha mosolyogsz,megdícséred,bókolsz neki,majd mindenféle körítés nélkül elmondod neki,amit gondolsz.:) és ez nem a szerénységtől függ. Nekem pl. Egy vadabb személyiségem van,rock számokat hallgatok,de jó tanuló vagyok,megvetem a r*bancokat. Igazából nekem ez lenne a lényeg.

Amúgy az olyan srác,mint te... Kevés akad mostanság! ;) dícséretre méltó!!

Szóval sok sikert!

14/L

2013. ápr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

és nem kell félni egy lànytól se

neki is ugyan azok a vàgyai mint neked

csak annyi hogy neked kell oda menni

2013. ápr. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 attila0001112 válasza:

3 teendő van


1. Nevetesd neg

2. Mond hogy szép a mosolya

3. Hivd el valahova

Sok sikert!!!

2014. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!