Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy lányt? Részletek lent (NEM HÜLYESÉGEKET KÉREK)

Figyelt kérdés
Van 1 lány akit nagyon szeretek, és már tudja is, de van pasija. Viszont azt mondja h engem is szeret, meg őt is... Már én is bele vagyok kavarodva... de kéne segítség...
2010. júl. 14. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálj mindenfélével kedveskedni neki, Lényegébe anélkül hogy a másik fiú-t is a képbe vennéd, Kedveskedj a lánynak, mondj neki kedveseket, és talán a lány 1 idő után már inkább téged választ mert látja kedves is vagy, szereted is őt :)
2010. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D belevagy kavarodva?:D:D azthogy?? énis énis!

Am, gondolom van vagy 15 éves a csaj + te is. Tanuljatok gyermekeim sokatsokat. Majd 5 év múlva visszatérünk a témára.

2010. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be hogy alkalmas vagy a szeretetére. Szóval bókolj, kedveskedj neki, és fejezd ki magad őszintén.
2010. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először kicsit dhv-zz, majd negeld be. Ha kvalifálja magát neked akkor ioiold. Fontos, hogy végig nonreaktív legyél és menjél át a shitjein. Eszkaláld szexuálisan, majd told rá a barátkeretet és onnantól kezdve ő akar belőle kitörni.

Remélem segítettem. :)

2010. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha én lennék a barátja,és megtudnám ,hogy miattad szakított velem,csúnyán elkenném a szád,de ez én vagyok:D
2010. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkitől köszönöm a válaszokat!! Sokat segítettetek ;) :D:D köSzi!!
2010. júl. 19. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd ő eldönti, hogy kit akar, de (ha van esze) akkor ilyen helyzetben inkább marad a pasijánál, viszont ha hibázik vmit, akkor az a te időd. Ettől függetlenül ne hanyagold el, ha téged is szeret, akkor nem fog oly könnyen megbocsátani a másiknak, kivéve ha átvert téged.
2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!