Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes kiröhögni innentől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kiröhögni innentől a "te jó ember vagy, jobbat érdemelsz, legyünk csak barátok" sablondumát lökő csajt?

Figyelt kérdés

Úgy huszadszorra kapom meg, nem számoltam pontosan. Magamba néztem, változtam, így is ugyanaz maradt a helyzet. De szabad azzal "megalázni" innentől minden csajt (aki azt hiszi, hogy majd kedvesen pofára fog ejteni és ő jön ki győztesen a szituból) azzal, hogy a képébe röhögök a sablondumája után és sarkon fordulok? Vagy ugyanúgy semmit sem érek el vele, csak a szánalmat?


Szeretném végre én is élvezni a szituációt...


2013. ápr. 1. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
tedd azt, de jó gúnyosan ám :D és aztán lépj le
2013. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem jó körökben mozogsz, általában ez a ribancok szövege. Normális lánytól is hallottam már, de az ritka, mint féllábú kalóz a zsákban futó versenyen.

Egyébként hatásos, ha kiröhögöd és sarkon fordulsz :)


F25

2013. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én viszont csak és kizárólag normális lányoktól hallottam.
2013. ápr. 1. 23:27
 4/23 Ivan Iljics ***** válasza:
Mondd hogy: "Igazad van, tényleg jobbat érdemlek."
2013. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem kell megalázni, de ha úgy érzed, hogy ez neked nem megy, akkor kérj tőle bocsánatot, és jelentsd be, hogy ez neked nem megy (barátság), és mindkettőtöknek jobb lenne ha elválnának útjaitok.
2013. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Magadba néztél? Változtattál? Mégis min?

Az ember természetét nem lehet megváltoztatni, maximum csiszolni rajta valamit.


Az ilyen dumákat a füled mellett el kell engedni, még gúnyolódni sem érdemes.

2013. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
25%
Én is így vagyok már ezzel..;) Túl sok a beképzelt "Hölgy"...
2013. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a "helyes pofid van" akkor is durvább :D
2013. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a teljes szituációt, így csak a sablonszövegre térnék ki.

Nem biztos, hogy minden esetben sablon. Én is mondtam már ezt fiúnak, és nem azért, mert le akartam koptatni, hanem mert tényleg így gondoltam. Tényleg úgy éreztem, hogy az a fiú találhat nálam jobbat, és kapcsolatra érdemesebbet.

L/18

2013. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Foley ne vedd a szívedre :D
2013. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!