Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire sok ezen az oldalon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sok ezen az oldalon a magányos ember? Nem feltétlen kapcsolat nélküli magányra gondolok.

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy sok ezen az oldalon az olyan ember,aki egyedül van,nem jár sehova,nincsenek barátai,életkedve,stb. Arra gondoltam nyitni kellene egy ilyen csoportot,hogy az ilyen emberek tudjanak beszélgetni,ismerkedni,barátkozni,ha már máshol nem sikerül.
2013. márc. 26. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mert aki kapcsolatban él, az általában nem szorul rá, hogy itt keseregjen.
2013. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen, magányos ember vagyok.
2013. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Van egy pár igen:D de jobb szinglinek lenni, ugyan is így akármennyi nőt meg lehet kapni.:D
2013. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nagy ölelés. Csoportos nagy ölelés, kivéve ha igénytelenek vagytok akkor nincs ölelés.
2013. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyilván akinek van párja az nem itt fog ülni.
2013. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Akinek teli van az élete,annak nincs ideje itt okosítani másokat/kérdezgetni/trollkodni.

Pl nekem amikor van munkám,nem is jövök fel ide.

2013. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És vevő lennél egy kis beszélgetésre,ismerkedésre,más hasonlóképpen járt emberekkel?
2013. márc. 26. 22:34
 8/21 A kérdező kommentje:
Mármint ez azokra vonatkozott,akik ilyen cipőben járnak.
2013. márc. 26. 22:35
 9/21 anonim ***** válasza:
kapcsolatban is így voltam, hát most már én is ilyen vagyok
2013. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én annyira nem.Elég magamt sajnálni,felesleges másokkal együtt keseregni.Beszélgetni,tanácsot kérni meg attól kell,akinek van tapasztalata ilyen téren..

17/F

2013. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!