Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettem a szüleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem a szüleimet miközben azt csinálták, és most tök zavarban vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Konkrétan ők nem tudják, nem vették észre, hogy én láttam őket, de akkor is zavar és tök gáz. Plusz elég vékonyak a falaink, és hallani is szoktam őket néha. Hogyan mondjam el nekik, hogy ez engem zavar. 13/F
2009. szept. 20. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
mintha mise történt volna:D
2009. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De már nem bírom tovább, hogy ne szóljak nekik érte. Ez volt most legutóbbi a legdurvább. Már az is sok volt, hogy hallom őket, de hogy most láttam is. Csak azt nem tudom, hogy mondjam el nekik. Mert ugye azzal a szöveggel csak nem állíthatok eléjük, hogy "Anyu, Apu csinálnátok halkabban, és mondjuk nem a jakuzziban" (ott láttam őket).
2009. szept. 20. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Háát ez nehéz kérdés… tudod, az én szüleim elváltak, akkor 2 éves voltam. Anyának nagyon sokáig nem volt kapcsolata, de most együtt van egy pasival, és kezdetben nekem is elég nagy fejtörést okozott. Engem is zavart, mert nálunk is elég vékonyak a falak, ráadásul egymás mellett van a két szoba. Én sokáig nem szóltam, csak valamiért mindig frászban voltam, amikor hallottam őket. De mivel sosem volt a családunkban tabutéma a szex, így kis idő elteltével beszédtémává vált, és valahogy azóta mindannyian csak nevetünk egyet, ha szóvá teszem, hogy hallottam az esti akciót, és hogy anya megint nem bírt magával.

Ha őszinte kapcsolatban élsz a szüleiddel, szerintem nyugodtan hozd fel a témát, nem lesz baj belőle. Mondd el nekik, hogy ez téged zavar és vagy vegyenek vissza a hangerőből, vagy próbálják meg akkor élvezni egymás, amikor Te már elaludtál.

Szerintem minden családban előfordul, hogy a gyerek észreveszi a szüleit. Nincs ezzel gond, és ne zavarjon, ne legyél emiatt zavarban. Ha pedig ők nem vették észre, akkor végképp nincs miért feszültnek lenned. Ha nem szólsz, akkor pedig próbálj megbékélni a helyzettel. Nincs ebben semmi rossz. Ők élvezik, és Te is fogod majd élvezni a szexet, ha eljön az ideje.


17/L

2009. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Hát...hány éves vagy amugy?
2009. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, ez természetes, hogy a szüleid szeretkeznek, mert szeretik egymást. (Nem azt mondom, hogy másképpen nem lehet kifejezni az egymás iránt érzett szeretetet.) Akkor lenne baj, ha nem szeretkeznének többet, mert akkor...

Amúgy ha nagyon zavar, akkor mond meg nekik, hogy elhiszed, hogy jó érzés, viszont téged zavarnak a mellékelt hangeffektek. Legyenek tekintettel rád! Ezt nagyon másképpen nem lehet közölni, viszont ha nem mondod soha nem fogják megtudni, hogy te hallod és zavar. Meg fogják érteni. Amúgy nyugi, még ha nem is mutatják ki ők is zavarban lesznek, ha megtudják. Az, hogy láttad is lehet, hogy nem kellene megtudniuk, max. ha az, hogy szólsz nem igazán használ.

2009. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

szóval:velem is előfordult már ez,bááár én igaz nem láttam őket,én is hallottam,mert rögtön a melletem lévő szobában csinálták....sztem azt hitték hogy már alszom!!!

a másik eset:a mikor a történtek után takaritottam másnap,megtaláltam a földön az óvszeres papirt...:)

hááát,szeted mit tehettem volna???

semmit!!

ha jól érzik magyukt csak nyugodtan,nemis terveztrem hogy elmondom nekik,de nem is fordult elő ilyen többet!!!

Arra gondoltam,hogy nem én vagyok az első aki rajta kapja a szüleit...és hogy lehet majd velem is előfordul ha majd anya leszek!!!:P

De komolyan ha tényleg zavar beszéld meg velük,hogy neked ez kényelmetlen,biztos megértik...!:)

2009. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

14:35 Hát szoktak velem beszélgetni. A szexről is. De ha elmondanám nekik attól tartok, hogy utána nem lenne minden ugyan ilyen. Úgy értem, hogy akkor talán például már nem szaunáznánk meg úsznánk együtt, meg ilyenek.

Egyszer például mikor még 12 voltam fel állt nekem szaunázás közben. Azóta én mindig törölközőben megyek be, és úszni is már hosszabb fürdő gatyában úszok, és már ők is ugyan így, pedig addig ezt mindig meztelenül csináltuk. Azt hiszem, ha elmondanám, hogy láttam, és hallottam őket, sohasem csinálnák ezeket többet.

14:39 Olvasni tudsz?

2009. szept. 20. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj csak bele... kb 4 év múlva meg majd lehet hogy ők fogják hallani mikor te csinálod valakivel:D
2009. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

14:35-ös vagyok

Elhiszem, hogy félted ezeket az élményeket, mert sokat jelentettek neked, és sokat jelentenek a mai napig is. Viszont az élet változik, és ezzel együtt az emberek is. Ha jobban megnézed, már egyik barátod sem, az, akit régen megszerettél, mert ők is változnak, éppúgy, mint Te. Változtak, már nem azok, akik voltak, Te mégis szereted őket, és ez igaz fordítva is.

Mikor kicsi voltál a szüleid elkísértek a WC-re, ma már nem teszik, és miért nem? Mert változtál, mert felnőttél. Amikor együtt úsztatok meztelenül, az is azért volt, mert még kisebb voltál. Az, hogy ma már nem, az a fent említett eset nélkül is bekövetkezett volna. Ebbe nőttél bele, ők nem szégyenlősek egymás előtt, és ez így a helyes, te pedig még kicsi voltál, még nem zavart, és lehet, hogy most sem zavarna, de ők úgy érzik… (ez teljesen természetes)

Felnőttél, és már tudod, hogy mi történik a másik szobában. Mikor kicsi voltál, akkor is csinálták, csak Te nem vetted észre.

Ha elmondod nekik, szinte elkerülhetetlen a változás, mert ők is rájönnek, hogy a kisfiuk, már nem kisfiú, már tud bizonyos dolgokat, észrevesz, fejlődik… mert ez az élet rendje…

2009. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szállj be harmadiknak
2016. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!