Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netszerelem! Előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netszerelem! Előfordult már valakivel? Hiszel benne?

Figyelt kérdés

Van két olyan barátom, akik a neten ismerték meg egymást. Sokat msn-eztek, telefonáltak, képeket küldtek egymásnak, közösen játszottak MMORPG-vel. A neten még nem alakult ki a szerelem, bár bejöttek egymásnak kép és viselkedés alapján. 2011 nyarán a fiú meglátogatta a lányt, és azóta együtt vannak, persze egyelőre távkapcsolatban.Nagyon boldogok még így is.


Arra lennék kíváncsi, hogy veletek történt-e már hasonló, illetve olyan, hogy már a sykpe-ot, msn-t bámulva is éreztétek a különleges, bizsergető érzést? Velem igen, nagyon megszerettem így egy srácot, aki az ország másik végén él. Mondjuk, velünk (még) nem történt semmi olyan, mert hát sokáig kellene távkapcsolatban élnünk. Azt mondják, kedvel, sőt már azt is hallottam, hogy bejövök neki, de tudom, hogy nem hisz a távkapcsolatban, na meg még nem is utazott túl messze, csak egyszer, 200km-re osztállyal, és még fiatalok is vagyunk >.<


Akinek tapasztalata van:

-Milyen messze élt a fiú/lány?

-Találkoztatok már? Ha igen, mennyi idő után, és milyen benyomást keltett?

-Annak adta ki magát, aki volt? Téged mennyire képzeld el másként, mint ahogy vagy?


2013. ápr. 2. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, még tiniként. Első "szerelem". Azért idézőjelben, mert azóta átéltem a mostani párommal a (szerintem igazi) szerelmet, az csak amolyan gyerekszerelem volt :) 13-14 körül lehettem, egy chaten ismertem meg, 1 évig tartott talán, pár hónap után taliztunk pár napra, utána még talán kétszer az egy év alatt... Minden nap beszéltünk, sokszor skypeon. Éreztem valami bizsergést, szerettem mint embert, aranyos vicces volt. Annak adta ki magát aki valójában volt, semmi negatív csalódás nem ért, egyidős volt velem. Nem bánom, visszagondolva egy vicces kis történet, és megtanultam egy életre, hogy soha de soha többé nem tudnék távkapcsolatban élni hosszú távon, főleg úgy h havonta pl egy találka van. Nekem az nem kapcsolat. A mostani páromért adtam fel ezt a "kapcsolatot". Gyerek is voltam még az utazgatáshoz, és úgy a kapcsolatokhoz is. Azóta nem hallottam felőle. (kb 200 km volt a távolság)
2013. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) 13-15 évesen azért szép a havi egy találka is, főleg 200 km esetén. Engem szerintem még most sem engednének, pedig 5 hónap múlva töltöm a 18-at.
2013. ápr. 2. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, aki a 4. lány volt, akit a neten "megismertem". Az előző 3 korán kiderült, hogy csalódás. Ez a 4. lány idősebb volt nálam majdnem 1 évvel, és elég komolynak látszott, szinte minden nap órákat chateltünk, köztünk is olyan 150-200 km volt. Én úgy éreztem, már csak a napi több óra miatt, hogy valami komoly dolog készülődik, mert nagyon sok idejét rám szánta. Ez ment kb 9 hónapig, mire rákérdeztem, hogy szeretne-e találkozni, amit élből el is utasított. Gondoltam mindegy lehet kell még neki idő. Aztán mikor kb 1 éve ismertük egymást, egyik napról a másikra bejelentette, hogy ő már nem fog chatelni, mert túl sok idejét veszi el az életéből. Ezt részben megérettem, részben nagyon elszomorodtam, utána pedig megharagudtam rá. Fél év telt el így, és utána megírtam neki, hogy hagyjuk békén egymást, azóta nem hallottam róla. Visszagondolva, azt hittem szerelem, de egyáltalán nem volt az. Megfogadtam, hogy neten nem ismerkedek így vagy csak ha nagyon közel lakik az illető. Nem találkoztunk. Becsapni becsapott, mert mindig úgy tűnt, hogy komolyat akar közben játszadozott. Oda kell figyelni az a lényeg, és nems zabad belegondolni semmi többet, amíg nincs tali.
2013. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :(
2013. ápr. 2. 20:59
 5/10 anonim válasza:

Engem és a barátomat konkrétan az óceán választ el. 1 éve ismertem meg fb-n és azóta mindennap csetelünk és hétvégente amikor ráérek akkor skype-t is használunk. Eleinte ilyen ovis szerelem szerűség volt, mert pont akkor csöppent az életembe amikor nagyon szükségem volt valakire, szóval mondhatjuk úgy is, hogy ő mentett meg. Egyébként én 14 voltam amikor megismertem ő pedig már 18 volt ezért nem igazán bíztam benne, hogy nem csal meg vagy ilyesmi mert elég helyes is meg hasonlók... Mivel sokáig egyikünk se látta a másikat emiatt mind a ketten a másik személyiségébe szerettünk igazán bele, a külső dolgok csak a ráadás volt. A lényeg az, hogy mikor gimibe mentem átéltem az első igazi szerelmet, összejöttem egy sráccal akit tényleg szerettem. Eközben mardosott a bűntudat, nem mertem írni cseten a fiúnak, egyszerűen eltűntem fb-ról kb 2 hónapra. Mikor a kapcsolatom romlani kezdett újra visszatértem és megint beszélgetni kezdtünk. Erőt vettem magamon és bevallottam neki mindent de ő még így is meg akart tartani mint barátot, mert azt mondta, hogy még mindig fontos vagyok neki és ő még mindig szeret csak ezek szerint én már nem...Közben elárulta, hogy a 2 elkeseredett hónapban megismerkedett egy lánnyal, aki nagyon tetszett neki de ő összejött egy másik sráccal amit utólag már nem bánt meg, mert én visszatértem.

Mikor szakítottunk a barátommal újra bepróbálkozott és 1,5 hónap után újra elrabolta a szívemet csak most sokkal jobban érzem a szeretetét :)

Már 1 éve és 1 hónapja ismerjük egymást, bízunk egymásban, láttam az ő barátait, testvéreit, szüleit és ő is az enyéimet. Légipostán ajándékokat küld. Ígérte, hogy eljön és remélhetőleg be is tartja hamarosan (csak ugyebár ez nem egy olcsó mulatság...) :)


Sajnálom, hogy ilyen hosszút írtam xD Szóval a lényeg az én hiszek az ilyen fajta szerelmekben, engem nem ért csalódás(persze még érhet..) Nem mondom, hogy ajánlom az ilyen fajta kapcsolatokat de ha igazán szeretitek egymás meg minden akkor miért ne :) De tudok példát olyanra is ahol nagyon csúnya véget ért a dolog...

2013. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon szép történet. :)
2013. ápr. 6. 14:44
 7/10 agirl  válasza:
igen volt..a fiu 14 km-re.igen sokat talakoztunk minden hetvegen es igy alakult ki ez a szep szerelem meg most is eggyut vagyunk...mi ugyanugy kepzeltuk el egymast amilyenek valojaban is vagyunk ..egy baratom altal ismertem meg es bejelolt o engem fb-n es ott elkezdtunk beszelni s igy kialakult..de szerintem ahoz hogy igazan szerelmesek legyetek ahoz talalkoznotok is kell :)
2013. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vicces mert én pont ezen a honlapon ismerkedtem össze a volt pasimmal. Hát igen, a távolság az elég nehéz volt, de párszor tudtunk találkozni.
2014. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem most is van, de még most fogom elmondani neki.

Amúgy kicsit távol vagyunk mert ő Balaton mellet lakik(lány), én meg Nyíregyházán(fiú).

2014. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Velem is volt ilyen.Az a véleményem, hogy semmikép sem érdemes olyannal netes szerelmi biszonyt folytatni, akivel mé azelőtt élőben nem találkoztál, beszélgettél vele.Alapvető ismereteket kell szerezni az illetőről.Azután finoman, nem olyan gyakran, rá-ráírni, majd kiderül, hogy, amit tudsz róla, azok mennyire egyeznek, hasonulnak az általa írt dolgokkal, így a személyiségét is meg tudod fejteni.

Alapvetően soha ne kezdj bele egy olyan kapcsolatba, ami gyakorlatilag az ismeretlen utáni vakságot jelenti.Tehát nyitott szemmel fontold meg kivel kezdel, de mindenképpen élőben kell ismerkedni, és ne feledd, hogy az igaz szerelemhez ez csak egy kiegészítő.

2015. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!