Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában egyre gyakoribb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre gyakoribb a "netszerelem'. Ki mennyire hisz benne? Mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

A 3d-s csajokat szeretem.

33F

2013. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
én hiszek benne! 17/f
2013. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ mit értünk netes szerelem alatt. Ha valakik nem hallják egymás hangját nem érzik egymás illatát bőrét akkor hát én nem tudnék így bele esni senkibe, persze izgi dolgokat lehet írni de én azért egy két alkalom után már igénylem a találkozást, a net arra jó hogy kialakuljon esetleg egy téma iránti közös szimpátia de nem helyettesítheti a többi dolgot.


33/f

2013. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok szerelmes lenni egy ideálba, akit nem láttam még életemben és nem öleltem az számomra nem igen létezik.
2013. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemig még nem jutottam el, viszont olyanok, hogy tetszünk egymásnak, (külső-belső) már akadtak. Vagy összejön, vagy nem. Van egy ismerősöm aki neten találta meg élete párját, mára már jegyesek és 4 éve együtt vannak.
2013. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem igen. Imádom őt, még akkor is, ha reménytelennek néz ki...Én azért hiszek benne, hogy lesz jobb.^^
2013. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elég hülyeség , hisz eleve csak képen látod meg elosszor , aztan lehet web ezni megh stb deh hát az esélye hogy Szerelmi kapcsolat is legyen belole ne csak simán kapcsolat az elég kevés, és hát a mai világba pedig hát a mai fiatalok eléggé hülyén veszik ezt a témát hogy "net szerelem" vagyis te hilyába esel szerellembe hogyha az a személy nem érez irántad semmit, Net szerelem , szerelem egy és ugyanaz , ugyan úgy csalodással teli napokat okoz neked , ne legyél eroszakkal szerelmes , bízd a sorsra :D
2014. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyolc hónapja barátom van .Neten ismertük meg egymást.Azóta is szerelmes vagyok belé.Nem elitélendő dolog.Sosem tudhatod hol találod meg a nagy Ő-t :) . 16/L
2015. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!