Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges szerintetek, hogy a szex hiánya miatt szakítottak?

Figyelt kérdés

Lány 16 éves. Srác lassan 18. Egy évet együtt voltak,de semmi szex. A srác kidobta a lányt. Azon az elven,hogy már nem szereti(egyik napról a másikra).

Szerintetek közrejátszik az,hogy nem szexeltek egy év alatt? 18 Éves srácnak már biztos lennének rá igényei.A csaj nem akarta a testiséget.


2013. ápr. 2. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ja, több, mint valószínű.
2013. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha jól értem akkor te vagy a 16 éves lány

és igen, valószinű h emiatt szakított, vagy valaki mással akart együtt lenni, és ahelyett h megcsalt volna, inkább szakított veled

2013. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. A szerelemhez hozzátartozik a testiség. Ez különbözteti meg a barátságtól. Testiség nélkül egy idő után elhalhatnak az érzések szerintem.
2013. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. A barátnőm a 16 éves lány. Csak érdekel,hogy szeerintetek ez lehet-e a megoldás,mert én erre gondoltam,de a barátnőm kizárta ezt. Persze most ezt nem fogom az orra alá dörgölni.
2013. ápr. 2. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de szerintem ezek nem ilyen egyértelműek hogy csak a szex miatt, lehet hgoy szerepe volt benne de lehet hogy mondogatta már a lánynak hogy na mikor na mikor és a lány kitérő válaszokat adott. Nyilván ha úgy kezdi a lány a kapcsoaltot hogy öregem amig 18 nem leszek nincs szex akkor a srác lehet nem jön vele össze de nem ismerjük a részleteket meg hogy ha semmi testiség nem történt akkor én lehet egy évet sem vártam volna mert azért na..
2013. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egy igazi férfit ha igazán ha igazán szeret valakit nem érdekel hogy ha egy évet is kell várnia szexre ennyi. Nem szerette igazán ha csak emiatt dobta. Az emberben igenis legyen annyi hogy kibírja nem vagyunk állatok. A kérdésre válaszul igen lehetséges hogy amiatt. ez nem volt igazi szerelem én már egy éve várok a barátnőm kedvéért és ha kéne akkor várnék még amennyit csak kell. Persze ha már betegesen nem akarja az más de az én barátnőm még csak egyszerűen nincs felkészülve rá ö 18 éves.
2013. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Előző vagyok. Úgy gondolom a szexnek a csúcsnak kell lennie és nem az alapnak. De a mai kultúra az sajnos folyamatosan mást sugall és másra nevel.....de annyi biztos egy egészséges kapcsolatban igenis fontos a szex és helye van neki ez biztos. 16 évesen inkább a jövő felépítésével foglalkozzon az ember amúgy mert akár tetszik akár nem 16 évesen az ember még kölyök függetlenül attól hogy a teste hol tart a fejlődésben vagy a környezete mennyire büszke rá hogy milyen érett.
2013. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2013. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

örülnie kéne, hogy 1 évet várt rá a srác... tovább én se várnék, biztos megunta.


egyébként lehet voltak jelei, hogy már nem szereti, csak a barátnőd nem vette észre. velem is így szakított az előző barátom 9 hónap után, én észrevettem, hogy baja van, de másnak úgy tűnhetett mintha 'egyik napról a másikra' történik, mert 9.-én még együtt voltunk vidámparkban a barátainkkal, 11.-én meg már szingli voltam... :)

2013. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze ,hogy a szex miatt én már 3 hónap után elhajtottam volna.

Az a legfontosabb a kapcsolatba

2013. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!