Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan ember aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember aki sokáig volt együtt körülmetélt férfival, majd szakítottak és olyannal jött össze akinek nem volt megcsinálva? Nem volt nagyon furcsa?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 14:43
1 2
 1/12 Patrik24 ***** válasza:
57%
"nem volt megcsinálva"? mintha ez valami pozitív előnyös dolog lenne...(pedig csak csonkítás)
2012. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Furcsa? Komolyan, a 21. században, az internet korában van még olyan, aki nem látott körülmetélt és körülmetéletlen péniszt? Szex közben pedig tökmindegy a dolog, a fityma úgyis hátrahúzódik.
2012. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
2 és fél évig volt olyan párom, akinek meg volt műtve a farka, de nem vallás miatt, hanem egészségügyi probléma miatt. Nekem jobban tetszett így... Orális szexnél pl jobb. De amúgy nem akkora dolog. A szex milyenségét az nem fogja befolyásolni, hogy meg van-e műtve, vagy nincs.
2012. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Én is jobb szeretem ha körül van metélve. Orálnál sokkal jobb, meg higiénikusabb is...szerintem....
2012. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Én is jobban szeretem, ha meg van csináltatva. Bár ez is egy műtét, mégsem szeretem azt mondani, hogy "meg van műtve". Szerintem jobb, szebb, egészségesebb. Női szemmel nekem fontos. Több barátomat rábeszéltem, nem bánták meg. Magyarországon még nem annyira elterjedt, mint a világ más országaiban, de azért nálunk is kezd terjedni. Nem csak gyerekkorban, hanem felnőtteknél is el lehet végezni ezt a kis beavatkozást. Néhány hét szünetet kell tartani, de aztán ... :-)
2013. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

.... de aztán mi...???


Nekem csak a baj van belőle....

Barbárság az egész :(

2013. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem tökmindegy.
2013. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
én 3fiúval voltam eddig és csak 1nek volt megcsinálva, nekem jobban tetszett egyébként de nem ez a mérvadó :)
2013. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:
85%

5-ös, ez egy faxság, engem ugyan rá nem beszélnél. Keresztény ember csak akkor vágassa le a fitymáját ha annak egészségügyi oka van (pl. fitymaszűkület). Arról nem beszélve, hogy a fitymában és a fékben is található nagyon sok érzőideg, amik igen kellemes pluszt adnak szexuális együttlét során, szóval ezek eltávolításával a pénisz valamivel érzéketlenebb lesz. Kösz nem, nagyon is jó helyen van ott a fityma ahol van, meg kell mosni és nem levágni! ;)

26F

2013. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát én most megyek bőrpótlásra majd (előbb egy kemény árajánlatot fogok kapni persze erről) hogy pótolják az előbőrt. Annak bizony van, vagyis LENNE funkciója, csúnya dolog levágni. Nekem sajnos pici koromban kényelemből levágták és most probléma van emiatt. Sok probléma. Szóval, vissza kell csinálni és kíváncsi lennék, hogy ezt is legalább annyira támogatja-e az állam, ahogy egyes nők mellnagyobbítását... merthogy ennek a természetes állapot visszaállítása a célja és nem a "tuning"...
2013. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!