Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy nem vagyok az de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ElectroMan1234 kérdése:

Tudom hogy nem vagyok az de miért tartanak melegnek?

Figyelt kérdés
az iskolában én vagyok az ,,iskola melege,, pedig tudom h nem vagyok az . okot sem adtam rá és azóta mióta oda kerültem a suliba már 2 barátnőm is volt .. és mégis ennek neveznek miért ?
2013. ápr. 2. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mert biztos "buzás" vagy. A szöveged, a gesztusaid, a stílusod stb.
2013. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Mert gyökerek. nyilván csúfolásból mondják. Engem is néztek már leszbikusnak, nem reagáltam rá, csak jót röhögtem. Igazából nem sértődtem meg, szerintem homoszexuálisnak lenni nem gáz, éppen ezért nem tartom sértőnek se, ha annak néznek.
2013. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ne figyelj a taplókra. Lásd fentebb.. Valami van az öltözködésedben? (pl. színek?) a mozgásod, vagy a hanglejtés, hangmagasságod? Senkivel nem vagy olyan viszonyban a suliban , hogy esetleg rákérdezz? Lehet, hogy okosabb vagy, mint ők és ez is a kiközösítésnek egyik formája.
2013. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjad nekik, hogy katica vagy és akkor lekopnak.
2013. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet féltékenyek..

nem öltözködsz túl színesen? A metroszexualitást is félreérthetik. Vannak fiúbarátaid?

2013. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem féltékenyek.

Milyen az öltözködésed? Beszédstílusod? Stílusod? Inkább fiúkkal,vagy lányokkal barátkozol?

2013. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!