Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy 34 éves férfi összejön egy 16 éves csajjal?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 20:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
31%

Ez nagyon kényes dolog. Az Én szememben ez teljesen elfogadható. Mert igenis vannak olyan fiatal lányok akik sokkal-sokkal érettebbek a korosztályuknál és nem egy igazi férfira vágynak. A legnagyobb gond általában az, hogy a férfi kihasználja lányt. De igenis vannak kivételek. Szerintem egy próbát megér.

15/lány

2013. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
42%

Mégis mi lenne? Pedofil és kész! Emberek most komolyan egy 16 évessel? Akkor már miért nem inkább 14 évessel? Az csak 2 évvel fiatalabb és ugyan úgy meg lehet dugni. Vagy az már túl fiatal lenne?


Persze nem feltételezek semmit sem rólad kérdező, csak mérges vagyok mert sajnos sok ilyen ember van, aztán pedig jönnek az olyan esetek ahol a szerencsétlen kislány addig vagdossa magát a történtek miatt amíg el nem vérzik.


34 éves egy 16 évessel, elképzelni is undorító!

2013. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Kasztrálnám az ilyen pasit.

Ha annyira nagy a szerelem, várja meg, míg betölti a 18-at a szegény szerencsétlen.

2013. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ott valami nagyon stimmel a pasassal..

Miért egy kislánnyal kezd ki?

2013. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
52%
Az első vagyok: bocs, csak most olvasom vissza , hogy rosszul írtam egy részt, teát a lányok egy igazi férfira vágynak nem egy csitrire
2013. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is érdekesen néztem amikor mesélték nekem... csak az a gáz, hogy a csajnak tetszik a pasi. A srác meg nem az a megdugom és leszarom típus...
2013. ápr. 2. 20:51
 7/13 anonim válasza:
47%
szó sem volt szexről!!!! Van olyan ismerősöm akik között hasonlóan ennyi a különbség csak a csaj 15 és fél éve járnak de még semmi szex., mert a csaj nem akarja. A FÉRFI ezt teljesen megérti.....
2013. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#1-es: neked aztán nagy élettapasztalatod lehet 15 évesen.
2013. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy iszonyat nagy gáz...
2013. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az hogy összejössz vele magában elfogadható, DE az hogy hogyan ismerkedtetek meg az elég gázos. Én úgy nem futok össze 16 éves lányokkal hogy kocsmám van, mert ki vannak tiltva.
2013. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!