Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerült már elfeledtetnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már elfeledtetnetek valakivel egy reménytelen szerelmét? Illetve történt-e már veletek, hogy valaki más miatt vesztettétek az érdeklődést a régi, soha meg nem kapott miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy csináltátok és mennyi idő kellett hozzá?
2013. ápr. 3. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy te melyik oldal vagy?
2013. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Remélem egyik se, de ha vagyok valamelyik, akkor az, aki feledtetni akar.
2013. ápr. 3. 14:27
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát,aki után epedtem,az 3 csaj.Vagyis már mind felnőtt nő,talán családdal...

De ha akármelyik ide jönne,és járni akarna velem,simán benne lennék.

Nem tudom más hogy van vele,de én nem felejtettem el őket.

2013. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Neked van párod?

Mert én úgy gondoltam, hogy már boldog párkapcsolatban élsz egy rossz élmény után. ^^

2013. ápr. 3. 14:33
 5/17 anonim ***** válasza:

Minek sopánkodni azon ami elmúlt és nem hozható vissza?! Élj a jelennek!

Ha nem tudsz folyton nevetni ugyan azon a viccen egymás után, miért tudsz ugyan azon a dolgon sopánkodni és búslakodni egész életedben?

Az emberek többsége azért nem képes boldogan élni mert megragad a múltnak egy fájdalmas szakaszán és egész életükben gyötrik magukat vele... Boldog életre születtünk, de hát aki h*lye az szenvedjen. (Ezt így általánosságban mondom)

2013. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért reménytelen? Legegyszerűbb ha elmondod az érzéseidet annak akit szeretsz,ha lesz belőle valami boldog leszel, ha nem, akkor gyorsabban tovább tudsz lépni mert lezárod. Legrosszabb magadba őrlődni, mi lenne ha..... Soha nem tudod elfelejteni, akkor sem ha boldog párkapcsolatban élsz
2013. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, csak lehetséges, hogy valakivel ugyanezt meg kell értetnem.
2013. ápr. 3. 14:44
 8/17 A kérdező kommentje:
Én az vagyok, aki feledtetni akar.:)
2013. ápr. 3. 14:45
 9/17 anonim ***** válasza:
nő vagy?
2013. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen.
2013. ápr. 3. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!