Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj egy egy régi szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj egy egy régi szerelmünket újra látni, még akkor is, ha boldog párkapcsolatban élünk?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked miért fáj.

Nekem nem...jó viszonyban vagyunk a mai napig és örülök ha látom de nem lesznek tőle rossz érzéseim.

2013. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem specc azért mert életem legszarabb éve volt az az év...hiába szerettem...
2013. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem,ha nem bántad meg.
2013. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felmerülnek a régi emlékek :)
2013. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de, pont az, hogy megbántam.. mert eddig minden barátom nagyon átvert vagy kihasznált...
2013. jan. 17. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fáj és már biztos nem érzel iránta semmit, akkor a nosztalgia miatt lehet. Egy ideig az életed része volt, mit az egyik legfontosabb ember, aki hozzád tartozik, érzelmileg erősen kötődtél hozzá, sok a közös emlék.
2013. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert ha valakit igazán szerettél egy kicsit mindig ott lesz a szívedben, és mindig dobbanni fog mikor újra látod.

Egyébként halkan megjegyezném, hogy biztos olyan boldog az a kapcsolat, ha ezen jár az eszed.

2013. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha többé nem látnám. Egy csomó ideig áltatott, de mikor már nem bírta tovább elmondta, hogy van valakije. Totál bele voltam zúgva. Számomra már nem létezik. Max ennek a kérdésnek a kiírásáig. :)
2013. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!