Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mer egy fiú kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer egy fiú kezdeményezni, ha tetszik neki egy lány és tudja, hogy a lánynak is tetszik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy tetszel neki?

És ők is tele vannak félelemmel, jeleket kell nekik küldeni, te szoktál?

2013. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Mert nem olyan biztos h tudja h a lánynak is tetszik. Sokszor az félreérthető is lehet. Főleg fiatalabb korban,

De lehet hogy nem magabiztos abban h ugye a lánynak is tetszik vagy úgy gondolja h a lány elutasítaná ugye.

2013. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Többször szemeztek egymással stb... Biztos tudja de így se kezdeményez ha valaki meg se próbálja az rosszabb, mintha visszautasítják
2013. ápr. 3. 15:44
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
De nem mer értsd már meg! Biztos túl jónak tart magához képest. Emeld fel azt a kis segged és menj oda te , egyszer az életben, nem fog leesni egy nőnek se a gyűrű a kisujjáról ha ő is kezdeményez.
2013. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
be van sz@rva. Fiatalon nagyon nehez megtenni a lepeseket meg akkor is ha egyertelmüen ezt kellene tenni. Ezert tökös valaki mert megteszi (vagy ezert felnött).
2013. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Most én is ilyen helyzetben vagyok, csak én vagyok a fiú. Volt már olyan, hogy egy lány ugyanígy szemezett velem állandóan, aztán kezdeményeztem nála és kiderült, hogy nem akart semmit..Azóta kicsit több kell már, mint szemezés.
2013. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os milyen jeleket vársz a lánytól, ami után biztosan odamész majd hozzá?
2013. ápr. 3. 16:20
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Mosolygás, vagy, ha egyszer odaköszönne, akkor az azért már elég lenne. Egyébként nem vagy mindig a barátnőiddel? Mert ha igen lehet amiatt nem mer.
2013. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,mindig velük vagyok, soha nem vagyok egyedül
2013. ápr. 3. 16:47
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbálj meg többször egyedül lenni, de úgy, hogy ezt ő is lássa valamint mosolyogj rá minél többet. Ha ezek után se lép, akkor eldönheted vagy odamész te, vagy hagyod:)
2013. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!