Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki igazából velem egyidős, (tényleg csak 25 nappal idősebb nálam). Egy iskolába jártunk 8 évig és nekem mindig is tetszett, már 1. osztály óta. Eddig még csak egyszer beszéltem vele, de hallotam egyszer a legjobb barátjától, hogy ő is szerelmes belèm.Eddig még soha nem keresett meg, semmit n tett, max. nézett, de nem tudom mit tegyek, mert azóta 2 lánnyal is járt (igaz 2 hétig mindkettőjükkel. Szerintetek lehetséges, hogy tényleg szerelmes belèm? Előre is köszönöm a válaszokat. :) 15 évesek vagyunk.

2013. márc. 30. 01:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
yep
2013. márc. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát köszi :)
2013. márc. 30. 02:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Na és Te?? Te se léptél..
2013. márc. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom... olyan furcsi nekem ez a lovestory mintha az egész csak 1 hupikék álom lenne a kék villámló éjszakán.. ne hidj a csákóöregnek csak a pénzed kel neki
2013. márc. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. márc. 30. 07:19
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ennyiből még nem lehet konkrétat mondani, de egy próbát megér... mondjuk ha annyira "szerelmes" lenne beléd (amit 1 beszélgetés után kétlek) akkor már biztosan lépett volna. az , hogy a legjobb haverja mit mondott jó jel, mert magától csak nem talál ki ilyet (bár megesik ha köcsög valaki..) a lényeg, hogy kicsit többet kéne szemeznetek(mert úgy vettem le, hogy nem oszt. társak vagytok) szóval keresd a tekintetét és amikor meg van mosolyogj rá! ;) hidd el azon fog kattogni az agya, h vajon tetszik-e neked :) többször ismételd és oda fog menni hozzád;))
2013. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

lehetséges :) de nem kicsi a világ, nekem is tetszett egy osztálytársam 8 évig .. és azt hittem olykor ha nem lehet az enyém én belehalok :(

neki voltak közbe kapcsolatai, szingli lett elballagtunk más-más suliba, és sikerült elfelejtenem azóta új osztálytársak új suli új közösség még több fiú - akár barátként

még sok fiú ismerősöd lesz nyugii ! :))

2013. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. Ha ő nem lép lépj te ;)
2013. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm. :)
2013. márc. 30. 19:47
 10/13 anonim ***** válasza:

06:31

xDD biztosan egy elsős gyereknek ez jár a fejében :D

2013. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!