Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Masszázs? Hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pixi3 kérdése:

Masszázs? Hogyan reagálnátok ha egy ismerősötök felajánlan? Srácok elsősorban.

Figyelt kérdés
Lakótársamon szeretnék kipróbálni egy technikát, de semmilyen hátso szándékom nincs csak hát és nyakmasszázst szeretnék neki. Egyszer már megvolt de akkor épp említettem, hogy azt szeretném tanulni és így megmutattam hogy mit tudok. Nem akarom hogy félreértse. Ti is elsőre más gesztusra gondolnátok vagy csak egy sima ajánlatként kezelnétek?

2013. ápr. 3. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

mivel en gyogymasszornek tanultam es papirom is van rola igy nem nagyon erti felre senki :D de ha most pl a lakotarsam felajanlana ugyanezt, akkor igencsak meglepodnek, tehat igen, felreertenem

attol fugg miylen viszonyban vagytok

2013. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háát nem is tudom. Barát de mégse? Ha segitseget kerek tole es ha van ra ideje vagy kepes ra akkor segit is meg naponta valtunk nehany szot, idonkent 1 orat de amugy nem mondanam kozeli baratnak ink. csak ismeros.
2013. ápr. 3. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pasi lakótársam van, csoporttársam. Nem örülnék ilyen felajánlásnak, mert:

- utálom, ha hozzá nem értő emberek maszíroznak, csak rontanak mit sem javítanak a helyzeten

- elég félreérthető szándék

2013. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs ebben semmi különös, kivéve ha belegondolja azt valaki. Konkrétan, az egyik edző haver is felajánlotta nekem ugyanezt, és megmondom őszintén, én azt tettem, hogy két dolgot az elején leszögeztem, az egyik az volt hogy max alsó gatyáig vetkőzök le, a másik, hogy ha valami hátsó szándéka is lenne ( észrevettem alkalmanként, hogy nézeget, tusolás öltözés közben, mert nem vagyok vak ) akkor azt az elején mondja el őszintén, pusztán azért, hogy legyen esélyem arra, hogy ne megszégyenülve érezzem magam, ha netán "véletlenül" oda téved a keze, és ne alakuljon ki kényelmetlen szitu köztünk, hanem tudjak én is szabad akaratomból dönteni, hogy akarok-e valamit vagy sem, mert köztünk 15 éves igazi jóbarátság van, és mindezt vele tegyem meg, mert ez is benne van egy férfi barátságban. E sorokat viszont csak olyan ffi társaim érthetik, akiknek van, volt ffi hetero barátságuk. Jaaa.... és kiderült, hogy a havernak a masszázs a fetishe.... ;o))))
2013. máj. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!