Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem egyáltalán? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem egyáltalán? Vagy csak a buliban akar mutogatni? Mit reagálnátok erre? Elsősorban lányok.

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk egy buliban,a barátommal.Ma meg elég rosszul éreztem magam,38 fokos láz,fejfájás,na meg fel is fáztam,a vesém majd leszakad a helyéről..Holnap szintén buli lesz,az egyik haverjánál.Nagyon menni akar,nekem is volt kedvem,de így nem tudom mi lesz a holnapból.Talán orvos!Mikor beszéltem a barátommal,szinte csak annyit mondott,hogy vegyek be gyógyszert,mert holnap mennem kell,majd ő "jobb kedvre derít".Meg magyarázta,hogy akkor hánykor is van a találkozó meg húú,ha megismernek a haverjai,de jó lesz,stb.Mintha nem is igazán érdekelné,hogy mi van velem.Egy szóval sem mondta,hogy majd látom,hogy érzem magam,meg pihenjek akkor,máskor is van buli,vagy ilyesmi..Annyira fontos ez a sr*r?Fontosabb,mint én meg az egészségem?

(1 éve vagyunk együtt)

Köszi a normális válaszokat,erőre is!


2011. aug. 7. 23:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
sz*r *
2011. aug. 7. 23:49
 2/20 anonim ***** válasza:
ne reagald tul, csak meg akart nyugtatni, h ne a betegségre figyelj. mondd meg neki, h lesz még buli, most inkabb kipihened a bacit..
2011. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
gec irigylem a problémáitokat..
2011. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én lennék a pasid akkor melletted maradnék minthogy egy buliba elcibáljalak betegen.
2011. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nyilván jobban esne,ha ápolgatna vagy együtt érezne legalább.1 év alatt még nem mutogatott végig?
2011. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Persze,nekem is jobban esne,ha velem lenne.Főleg,hogy pénteken is buliban voltunk,meg szombaton is...


itt még nem..

2011. aug. 8. 00:00
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,ha esetleg szarul esik,de szerintem a barátod kicsit önző!

Melletted kéne lennie ilyenkor,és nem erőltetni a bulit,ha beteg vagy.

Én ezek után nem tudnék többet úgy nézni rá,mint azelőtt.Sajnos itt mutatkozik meg igazán mennyire vagy fontos neki.Szerintem jobban járnál,ha mást keresnél,mondjuk aki törődik is veled.Mondjuk nem látok bele a kapcsolatotokba,de átérzem a problémádat.

2011. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én azért nem akartam egyből a szakítást javasolni de azért a helyedben elbeszélgetnék vele erről.
2011. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha valaki az "elején" ilyen,az később rosszabb lesz.
2011. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

És még azt nem írtam,hogy épp pénteken a buli előtt beszélgettem vele így komolyabban.Voltak más dolgok is,amiket meg kellett beszélnünk.Akkor megígérte,hogy minden jobb lesz és,csak a legjobbat akarja nekünk.Komolyabb dolgok is előkerültek,majdnem könnyes volt a szeme a végén...

Most akkor így,mi ez?

2011. aug. 8. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!