Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú de nem tudom, hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Az előttem ülő fiú nagyon tetszik régóta ismerjük egymást de egy időben aligha egymáshoz szóltunk. Később elém lett ültette és jobban megismertük egymást. Viszont nem tudok vele jobban beszélgetni mert a padtársamnak tetszem és nem akarom nagyon megbántani, mondjuk tudja, hogy nekem nem tetszik de akkor is. Ha próbálnék a fiúval beszélni mindig közbeszól szintúgy mint egy barátnőm. Szóval épp beszélnék vele odajön és közbeszól (barátnőm) és a végére én leszek az aki kivan rekesztve a beszélgetésből. Viszont nem szeretném senkinek sem elmondani a dolgot. Mit tegyek? Hogy viselkedjek vele úgy hogy mégse nyomuljak?

2013. ápr. 3. 22:51
 1/3 anonim válasza:
sakk-matt
2013. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg szunetbe a folyoson? Vagy hazafele menet buszmegalloba vagy buszon?
2013. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát lehet, megpróbálom. Egyikünk sem buszozik. De azért köszi.
2013. ápr. 7. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!