Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS A fiú aki tetszik kihívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS A fiú aki tetszik kihívott sétálni 5 re beszéltük meg. Mit vegyek fel? Hogyan viselkedjek? Beszéljek sokat. Tippek stb. köszi (:

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj bocsánat nem írtam kii 14/L
2009. dec. 19. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Sétálni fogsz ebben a hidegben? Öltözz jó melegen itt éppen zuhog a hó. Nem érdekes mi van a kabát alatt.
2009. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd fel a kedvenc farmerodat, pólódat, pulcsidat, ne valami újat, amiben nem érzed magadnak magad :) Hideg van, úgyhogy nagyon nem fogsz tudni flancolni sajnos. Szóval szerintem légy önmagad, annyit beszélj, amennyit szoktál, ne illetődj meg, ne beszéld azért le a porondról, légy érdeklődő, és mosolyogj sokat :) Sok sikert!
2009. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen időben tényleg nem sokat számít mi van a kabát alatt, öltözz melegen, hogy jól érezd magad. Add magad, légy érdeklődő, ne beszélj túl sokat. Ne akarj neki megfelelni, ha tetszel neki úgy tetszel ahogy vagy, ha most másként viselkedsz, később lesz csalódás.


Sok sikert, írd meg mi volt! :)

2009. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vákaszokat... (: Nem volt semmi különös.. (: de azért jóóóó volt beszélgettünk stb.. és majd lesz legközelebb :DDD köszi mégegyszer a válaszokat :D
2009. dec. 20. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!