Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rózsaszín folyás mitől lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rózsaszín folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
9 napja jött meg a menstruációm, 3 nap alatt le is szoktam zavarni a 4.-5.nap barnázás és kész. Most viszont megjött rendben ahogy szokott, de az 5.nap óta rózsaszínes folyásom van, kicsit aggódom,hogy mi lehet ez? Az még hozzátartozik, hogy pénteken tehát a 4. napon együtt voltunk a párommal és ilyenkor nem szoktunk védekezni és másnaptól van ez a rózsaszínes bigyó..Természetesen ha nem múlik doki, de addig is kiváncsi lennék van-e ötlet?
2013. ápr. 4. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lenyeltél egy rózsaszín párducot, most ürül.
2013. ápr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől,de a rózsaszínesség valószínűleg vértől van.

Érdemes orvoshoz menni vele.

2013. ápr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túlságosan szerelmes vagy!


F25

2013. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na srácok hess innen, roppant komoly dolgokrol van itt szó :)
2013. ápr. 4. 01:13
 5/6 anonim ***** válasza:

kis vér keveredett a természetes nedvességedhez.

lehet, hogy előjáték közben kicsit felsértette a hüvelyed. vagy még enyhén menstruálsz

2013. ápr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen azt sejtem én is,hogy vér de 4napja van és már kicsit zavar. Mert ha megsértett volna valamit szex közben az szerintem 4napig nem vérezne. Nődokihoz rendszeresen járok, most voltam Novemberben akkor minden rendben volt.
2013. ápr. 4. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!