Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez halál komoly vagy elírták?

Ez halál komoly vagy elírták?

Figyelt kérdés

Állatorvosi Egyetem klinikája, picivel lejebb van az oldalon:


[link]


"Éjszakai ügyeleti díj (hétköznap 22.00-8.00 és hétvégén 20.00-8.00): 30000 Ft-tól" Harmincezer forintTÓL? Hol van még ügyelet, ami nem ilyen horribilis/nevetséges (tetszés szerinti jelző mindenkinek) összegbe kerül? Nem sürgős, a macskám "csak" hány, de eszembe jutott mi lenne, ha egyszer kellene...


2010. jún. 11. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom , itt soha nem jártam az én orvosom éjszaka is kijön, vagy bemegy a klinikára, ha felhívom.

De itt vannak a Juhászék:

[link]

2010. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyébként közben elolvastam,nem jót néztél, pl egy macska ügyeletben 6-9 eFt.
2010. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na szuper ez azért sokkal emberibb ár. Nekem csak mondták, hogy egy vagyon az ügyelet (meg más is) az egyetemen, de nem mondták, hogy mennyi. Na most megnéztem hát ez eszméletlen!
2010. jún. 11. 23:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Érdekes a link nem is azt hozza be, várj én elnavigáltam megint, és az Ambuláns betegellátás ---> ügyelet részen megint a 30ezer van. +10ezerért még behívnak másik orvost is.
2010. jún. 11. 23:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem jártam ott,de jót nem hallottam róluk.

Az én állatorvosom bármikor elérhető.Nézd meg neten,őszintén ajánlom,mert nagyon profi. (Család utcai kisállat rendelő)

2010. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit te nézel a szakrendelésre vonatkozik.Nézd az áraink menüpontot
2010. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én az éjszakai ügyeletet nézem.
2010. jún. 12. 00:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Én sajnos jártam ott nemrég és az nem úgy van, nem kell kifizetni. Hanem azt mondták, hogy csak akkor engednek be, ha van nálad annyi, mert ha olyan a beavatkozás akkor csak akkor végzik el, ha van nálad zsé.


Nyilván éjszaka csak súlyosabb esetekkel mennek dokihoz. Legalábbis én azt hittem..


Szóval én tavaly nyáron jártam ott egy nagy sebbel a kutyámon. Az őr mondta, hogy most nem sebész, hanem "belgyógyász" van ügyeletben, tehát a sebészt be kéne hívni 10.000-ért, ezért inkább átmentünk a Lehel utcába, ott volt ügyelet. Iszonyat sor, olyanokkal, hogy taknyos kutya, meg valami kis pincsi, amin olyan kiütések voltak, hogy azt szerintem csak a gazdája látta... és senki nem engedett volna előre egy hatalmas sebbel...


És aztán kontár munkát végeztek, senkinek nem ajánlom! Úgy varrták össze a sebet, hogy beraktak egy drént és mosni kellett hiperollal. csodálkoztam, mert volt már sebe, amibe tettek ilyen szívószálat, de azt nem kellett mosni... Először szétjött a varrat, 2 nap múlva, újra összevarrták, aztán mikor kiszedték a varratot kiderült, hogy az egész seb nem forrt össze és 2 hét tányérban szopás után közölte a nő egy hatalmas sebbel a kutyán, hogy sebheggedési baja van, majd behegged vigyem haza. És ott tátongott egy bazi, de tényleg egy 20x15 centis seb.


Aztán a saját orvosunk összevarrta, de ehhez a sebszéleket le kellett vágni, végül csodák csodájára csak összeforrt!

2010. jún. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a két "állami" intézmény (tui. Lehel úti kórház és a Egyetem) nem vívott ki magának sok tiszteletet. Felháborítónak tartom, hogy egy súlyosan sérült állatot csak akkor látnak el, ha van a gazdánál elég pénz! Persze, ha apró pörsenésekkel rohan valaki az ügyeletre, kekeckedjenek. De egy komoly sérülés ellátását elutasítani, csak mert a gazdinál mondjuk csak 15000 van a doktor úrak által áhított 20000 helyett... hát innen üzenem az összes ilyen dokinak: szívből kívánom, hogy egyszer ők kerüljenek ilyen kiszolgáltatott helyzetbe, talán abból majd tanulnak csepp emberséget.

Én is a privátra szavazok, lelkiismeretesek, jól képzettek és többnyire sokkal olcsóbbak.

Bp.-en Juhászéknak tényleg jó hírük van.

2010. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

igen, ez a különbség az állami és a magánklinika között, hogy magánklinikán nekem még soha nem mondták előre, hogy hol a pénz. Ott először ellátják a kutyát, aztán megbeszélitek, hogy majd holnap behozod.

Az én dokim sző nélkülbelemegy a részletfizetésbe is vagy abba,hogy jövő héten tudok fizetni.

2010. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!