Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok lenne 1kérdésem hozátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lenne 1kérdésem hozátok? volt már oan nektek, h a barátotokban megbiztok, de mégis féltékenyek vagytok nagyon, és zavar titeket, ha más csajjal beszél, vagy ilyenek? ez természetes dolog? Vagy túl féltékenyés? :S valaki. mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam.*Túl féltékenység?
2009. szept. 20. 23:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez két dolgon múlik. Az egyik hogy a fiú hogy viselkedik, tehát ad-e okot a barátnőjének a féltékenykedésre, másrészt viszont alaptermészet függvénye is.

Én lány vagyok, és egyáltalán nem féltékeny természetű. Ha nincs okom feltételezni, eszembe sem jut, hogy esetleg más lánnyal lehet, vagy csak másra ránézhet. Persze illúzióim sincsenek, tudom, hogy minden pasi megnézi a jó csajokat, de szerintem nincs értelme minden percben ellenőrizni. Bízom benne, és ez kölcsönös.

Amit leírtál az szerintem kicsit túlzás, bár szerintem még fiatal lehetsz, korral lehet hogy megnyugszol majd :)


L/25

2009. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te a lány vagy :) Igen,velem állandóan ez van.Tudom,hogy szeret a párom és tisztában vagyok vele,hogy az semmi,ha néha beszél ellenkező nemüekkel.Mégis rossz látni,de ezt elnyomom magamban,hisz az agyam tudja,hogy hülyeség és ilyenkor arra gondolok,hogy én is beszélek pasikkal mégse fordul meg a fejemben,hogy akarjak tőlük valamit. Szóval érezni ugyanazt érzem,amit te,de rajtam soha nem veszi észre a párom,hogy néha beledöglök a féltékenységbe. Az agyamnak kell irányítani,különben az érzéseim bezárnák őt egy szobába,hogy más rá se nézzen.Na innen jön a beteges féltékenység,amit minden erőmmel elhesegetek!Próbáld te is! :)
2009. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
ez nem természetes. próbálj megbízni benne mert tönkreteszed ezzel a kapcsolatot. ha rendes fiú akkor hidd el hogy nem csal meg és fogd vissza magad mikor rádtör a féltékenység, számolj háromig mielőtt megszólalsz. 20L
2009. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
23:17-es vagyis utolsó előtti...Nem az én storymat írtad le véletlenül?! :) És ezzel válaszoltam Neked Kedves Kérdező! :)
2009. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Háát. lehet igazatok van.. megpróbálom..:\

csak 1kicsit nehééz..

én nem is attól félek ugy,h a pasim.. hanem az az illető vagyis csaj.. hogy rámászik vagy vmi..:S

de mind1..

nagyon szépen köszönöm mindenkinek.^^

2009. szept. 21. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!