Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testbeszédet ismerők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testbeszédet ismerők! Mit olvastok le egy lányról, aki a például a buszmegállóban keresztbe tett lábbal áll?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom ezt a testtartást, de valamiért csak 14-25 éves lányoknál, nőknél. Valamilyen zárkózottságot, tartást, vagy félénkséget tükröz? Értelmes válaszokat kérnék.

2013. ápr. 4. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy a legtöbb esetben semmi jelentősége nincs. Van hogy csak egyszerűen neki úgy kényelmes. Nem mindig jelent extra jeleket hogy most akkor visszahúzódó vagy zárkozott lenne e.
2013. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
X lábú
2013. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én mindig így állok, és sztem semmi jelentősége :))


:D:D

2013. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ces-nek igaza van...de lehet,hogy pisilnie kell.
2013. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én valóban zárkózottabb vagyok ismeretlen emberek között. meg úgy jobban eloszlik a súly valahogy megtudom magam tartani egyensúlyózás nélkül is.. szal kényelmes:DD
2013. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően védekezést jelent, de sosem csak egy adott gesztust figyelünk! És igen, az is lehet, hogy úgy kényelmes neki állni!
2013. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is úgy szoktam állni, de csak azért mert nem fárad el annyira a lábam :DD szerintem nincs neki semmi "oka".. :)
2013. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szóval kényelmes. :D Na jól van. Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 4. 16:05
 9/14 anonim ***** válasza:
kényelmes, én legalább is azért állok így, nem zavarna ha odajönnének hozzám vagy valami. na meg ilyenkor "télen" azért jó, mert így az egyik combom melegíti a másikat, és kevésbé fázom.
2013. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pasinak már nem annyira kényelmes :)


Amikor így összehúzza magát a lány felemeli a lábat és így összekuporodik biztos láttál már olyat na az már probléma.-

2013. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!