Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvel, kedves vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvel, kedves vagy csak megakar szívatni? Nem merek bízni benne.

Figyelt kérdés

Félévkor átmentem másik iskolába,mert elköltöztünk. Már az első nap észrevettem,hogy nagyon figyel egy srác(11.-es),még ebédnél is nézett,amikor ránéztem nem nézett el,bámult tovább. Volt,hogy mosolygott is,de nem akartam elhinni,hogy rám mosolyog,max azt,hogy magában kiröhög. Múlt szombaton voltam az osztálytársaimmal bulizni Ő is ott volt. Oda jött hozzám beszélgetni,egy kicsit részeg volt,megkérdezte iszok-e valamit,mondtam,hogy igen. Elment piáért,azt hittem valami alkoholosat hoz,de nekem kólát hozott magának meg sört. Kicsit talán furán néztem ezért megkérdezte,hogy mást vártam-e,mondtam,hogy nem. Aztán egyszerre jöttünk el a bulihelyről,én fáztam mondta,hogy minek ilyen vékony kabátot húzok fel ilyen hidegben. Odaadta a kabátját,aztán amikor külön váltunk rajtam maradt a kabát,de nem szólt én meg elfelejtettem. Otthon vettem csak észre,hogy rajtam maradt. Beszéltem pár barátnőmmel ők meg teljesen elvoltak ájulva a dologtól. Viszont nem tudták hol lakik,én meg nem vagyok fenn a facebook-on ezért nem is tudtam volna neki írni. Így gondoltam,hogy ma vissza viszem neki a suliba. A barátnőim mondták,hogy adjam neki személyesen,de nekem ez egy kicsit kellemetlen,így mindenki előtt oda adni neki,nem tartozik másokra,hogy nálam volt a kabátja,elkezdenének kombinálni. Ezért beraktam a szekrényébe,amit sose zár be,de gondoltam nap kezdete előtt úgy is megnézi,mindig megnézi. 2. óra után amikor pakoltam be a szekrényembe,hirtelen ott termett és azt mondta,hogy milyen jól állt nekem a kabátja . Kérdezte,hogy kell-e a kabátja,mert nekem sokkal jobban áll mint neki. Mondta,hogy nem,mivel ez férfi kabát,meg,mert biztos nem állt jól. Nagyon kínosan érzetem magam,elvörösödtem,ő meg kérdezte,hogy jól vagyok-e,mert nagyon kipirosodott az arcom. Mondtam,hogy igen,de most órára kell mennem. Az egyik fiú osztálytársam eléggé rám szállt,ölelgetett,meg tapizott,ebédnél mellém ült és folytatta tovább. A barátaim mondták,hogy a srác engem bámul és,hogy elég mérgesnek tűnik... Amikor oda néztem tényleg bámult,de az arca közönyös volt és rögtön elkapta a fejét,amit eddig még nem tett. Amikor mentem el,oda jött hozzám az egyik haverja,lány és csak úgy beszélt nekem. Hogy én a Bencével járok-e (osztálytársam) mondtam,hogy nem. Akkor az Istivel? Mondtam neki,hogy nem,mert "házi nyúlra nem lövünk". Aztán leléptem. Hogyan tovább? A srác nagyon helyes,én emósnak hittem,de ők azt mondják nem emósok. Félek,hogy csak átverne,mert nem nagyon akarja az agyam azt bevenni,hogy egy ilyen srác mit akarhat tőlem. Ő "emó" féle,tetkós,piercinges helyes gyerek. Én meg átlag kinézető,kicsit alternatívan öltözködöm,párszor már mondták,hogy furcsán öltözködöm... Lehetséges ez,hogy tényleg tetszem neki? Vagy csak barátkozni akar? Esetleg, meg akar szívatni?

Bocsi,hogy hosszú lett!

16/l


2013. ápr. 4. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én ha nö lennék nem kezdenék olyan pasival akinek a kabátja jöbban áll egy nőn mitn egy pasin...

Nagyon gyerekesen viselkedtek ugy kollektive. Szerintem a portásnak volt ebben a történetben a legtöbb esze. (mivel ö nem szerepelt benne)

de biztosan bejösz neki mert különben nem adta volna oda a szép kabátját neked :)

2013. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapsz kérdést, ha megpróbálod vele. Tőlünk ne nagyon várj megoldást. Ha tetszik neked, miert is ne? Sajnos sokszor csak a hibainkból tanulunk, de lehet ő a kivétel :) esetleg kérdezősködj róla a suliban, mást nem tudsz, sztem.
2013. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki .gondolom azért volt mérges mert az oszt.társaddal is voltál.
2013. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsóval értek eggyet..mert ha nem próbálod meg ezen fogsz őrlődni.. hogy nem-e jó lett volna, ha meg megpróbálod és nem is jön össze nem fogad ezzel megőríteni magad! :)
2013. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért akarna megszívatni? Ezt te se hiszed őszintén.
2013. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!