Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem, hogy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, hogy felejtsem el? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy akárhányszor kezdtem megszeretni valakit, azonnal próbáltam elfelejteni, nem akartam szerelmes lenni soha, de most valahogy nem sikerült elfelejteni. A fiút már ismerem egy jó ideje, és azt mondta hogy járni szeretne velem, de én nem akartam vele járni. De addig próbálkozott hogy beleszerettem, csak sajnos már nem annyira érdeklem (szerintem). Sokan nem bírják, és sokszor emgbántott engem is. A barátaim se bírják mert nagyon sok hülyeséget csinált, de én nagyon megszerettem. A barátaim viszont féltenek, hogy újra meg fog bántani.

Hogy tudnám elfelejteni?? 14/L



2013. ápr. 4. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyan érted azt, hogy újra megbánt? Egyébként ha tényleg szereted akkor gyere vele össze. Ha el akarod felejteni akkor szerzvezz közös programokat a barátaiddal stb... :) 15/f
2013. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. kommentelővel teljesen egyet értek. De azt én sem értem hogy hogy bántott meg... Ha azt leírod utána talán könnyebb lenne segíteni neked :) 13/ L
2013. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
volt egy kis félreértés, azt hallotta hogy valami rosszat mondtam rá(nem mondtam rá rosszat) és amikor találkoztunk a szemembe mondott néhány nagyon csúnya dolgot, ami miatt sírtam...mert fájt hogy pont ő mondta, ok nélkül pl.: kétszínű, g**ci, mindjárt sírsz...nézz már rám, látom hogy mindjárt sírsz, sírjál csak
2013. ápr. 6. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld neki elmagyarázni, hogy nem mondtál rá ilyeneket. Ha nem sikerül akkor hagy békén.
2013. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már elmondtam neki, de azóta csak 2-szer beszéltünk pár szót , én csak szeretném elfelejteni, vagy legalább nem úgy gondolni rá, kérlek erre adjatok választ
2013. ápr. 9. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen csúnya jelzőkkel illetett téged akkor vígasztaljon az a tudat, hogy te sokkal intelligensebb fiút érdemelsz nála. ;)
2013. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként max 1-2 hónap, és már jobban fogod magadat érezni. Én is jártam mar hasonló cipőben, sőt sokkal durvább volt az egész. Nem tudhatod, hogy a jövő mikor hoz neked egy olyan fiút, aki mellett egyből elfelejted ezt a fiút. Szóval éld a napjaidat, és minél több nap telik el, annál

hamarabb találkozhatsz a neked való fiúval. Fel a fejjel. :)

2013. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszolónak köszönöm szépen, sokat segített

:)

2013. ápr. 14. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen ;) Ha bármi kerdesed van nyugodtan írj ;)
2013. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!