Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az a lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az a lány aki tetszik csak barátként tekint Rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akibe már jó pár éve szerelmes vagyok. Azt mondta,hogy barátként tekint Rám. Mit tegyek,hogy NE barátként tekintsen? IMÁDOM! Meg tudnék halni érte. Nem tudok mást szeretni.. próbáltam magam becsapni,de az sem jött be!

2013. ápr. 4. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg, mennyire jó pasi vagy. Légy magabiztos, mindig állj ki magadért, de vele légy aranyos, édes.
2013. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
add fel
2013. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm! De bővebben? :S

Ő vele csak az bírok lenni!

2013. ápr. 4. 18:50
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Na akkor szépen leírom neked. Remélem kapok érte egy jó pontozást mert elég rossz az arányom. :D


Szóval amiben te jelenleg vagy az a friendzone. Ez az a sötét hely, ahova a fiúk kerülnek, hogy ott a tökük szépen lassan leszáradjon. Majd a tested visszaszívja a két golyód magába, ahol vagina lesz belőle és pár éven belül képes leszel gyereket szülni.

Ki lehet ebből a helyről kerülni? Igen. De 100ból ha 1 fiúnak sikerül.

Amit tenned kell: Felejtsd el a csajt. Igen, igen tudom milyen nehéz de ezt kell tenned.

Következő lépésként pedig keress egy másik lányt akivel ismerkedhetnél.

Dolgok amire figyelj, hogy ez ne forduljon elő legközelebb.:

- Figyelj arra, hogy beszélsz egy lánnyal.

Tedd fel magadban a kérdést. Hogy beszélsz a lánnyal? Mint egy határozott férfi egy szexi nővel akit az ágyba akar vinni? Vagy mint a meleg barátja, aki meghallgatja a problémáit, a napjáról kérdezgeti, minden felesleges dologról beszél vele és egyéb szarságok?

Ezt a lányt el kell felejtened.. Ez a hideg igazság.


Hogy juthattál ide? Elmesélem hogy képzelem el a helyzeted. Találkoztál egy lánnyal.. Elkezdtél vele beszélgetni és megkedvelted. Hónapok teltek el miközben próbáltad megszerezni magadnak.. Miközben arra vársz, hogy meglássa benned azt amit megszerethet. De egy dolog az amit lát benned. Hogy egy punci vagy. Túl sokáig húzod a dolgot és nem vállaltad a kockázatot, hogy elhívd randira.

Biztos túl sokat gondolkozol azon is, hogy nehogy megbántsd a másikat, valamit túl figyelmes vagy.. Ez nem baj, de így azt éred el, hogy az emberek a te érzéseid kevesebbnek fogják tekinteni mint a sajátjaikat.


Miért tudok erről ilyen sokat? Én is ekkora punci voltam:)


Remélem tudtam segíteni, szívből kívánom, hogy egy jó csajt tudj magadnak találni.

2013. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
...
2013. ápr. 4. 19:09
 6/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Ha igazán szereti a lányt, akkor reménykedni fog, ő legyen az a 100-ból egy.


Egyébként tudja, hogy tetszik, és arra mondta, hogy neki csak barát vagy? Vagy beszéltetek valami másról, és te megértetted, erre jött ez az olyan jó barát vagy, hálás vagyok érted?


Van egy olyan ismerősöm(illetve kettő, mert ők egy párt alkotnak már 2 éve), ahol kb. 3 évig csak barátok voltak, a lánynak volt egy reménytelen szerelme, a mostani barátjának meg olyat írt, hogy olyan vagy nekem, mintha a bátyám lennél(a lány így lett Hugi) azóta meg már együtt vannak és nagyon boldogok.

2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom haver jól tudom milyen rossz érzést ezt olvasni és akármennyire nem akarod mégis belátod, hogy ez az igazság.

Volt egy lány... borzalmasan szerelmes voltam bele, de nem hívtam el randizni mert féltem, hogy elutasít és ezennel a barátságunk is kínos lesz. Addig vártam, míg egy másik srác megtette és azóta is együtt vannak. Fogtam magam, ezentúl teljesen határozott lettem (a fejemben akármennyire is fostam) úgy mentem oda egy csajhoz ismerkedni, hogy éreztettem vele hogy én jó csávó vagyok. És hidd el ez bejön. Ha megismerkedsz egy csajjal kerüld el azt, hogy sokat tudjon rólad, légy mindig egy kicsit titokzatos és kiszámíthatatlan. Szeretik. Mellesleg érezni fogod, hogy a lány akivel így kezdel ismerkedni, mennyire kíváncsi lesz rád. Ezt a csajt pedig 2 hét alatt elfelejted, mivel ettől a lánytól majd azt fogod kapni elejétől fogva amit te csak szerettél volna a másiktól. :)

2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Nézd csak, itt egy pali akinek sikerült kikerülnie a barát zónából :DDDD

2013. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
A barátzóna nem létezik, olyan pasik találták ki, akik nem elég tökösek ahhoz, hogy határozottan kimutassák, mit akarnak egy lánytól, és általában azok a tipikusan "rendes pasik" esnek bele, akik azt hiszik, egy csajnak őrülten szerelmesnek kell belé lennie, vagy szexelnie vele, csak azért, mert ő kedves.
2013. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1.- Ő mondta...,hogy barátként tekint rám,mert bevallottam neki,hogy szeretem. Ő idősebb nálam és azt mondta,hogy öccsének tekint. (nem túl idős,2 év van köztünk.) Szereteem!

2013. ápr. 4. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!