Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány fokos a spermium fagyáspo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány fokos a spermium fagyáspontja?

Figyelt kérdés

egy fontos fogadás áll ezen az információn de nem találjuk neten..

azt tudjuk hogy -196°c-on tárolják de nekem csak a fagyáspontja érdekelne

kíváncsiak vagyunk hány foktól van a g*ci hideg

előre is köszi :)



2013. ápr. 4. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
zero
2013. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ti pihentek vagytok! xDD
2013. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Rossz a kategória. Egyébként nem kéne olyan brutálisan hidegre gondolni. De hát barátocskám! Mérjétek meg!


Először be lehetne vetni a fagyasztószekrényt, persze illendően elszeparálva a kajáktól. -30 nál tuti megfagy.

2013. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elvileg nincs fagyáspontja, mert nem egy konkrét anyag, hanem sejt... de -273°C-on úgyis minden megfagy, szóval annál leljebb csak nincs :D
2013. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

elképzelni nem tudom hogy ez milyen kategóriába illene

de már a próbán is gondolkozunk :D

2013. ápr. 4. 19:25
 6/13 anonim ***** válasza:

van 1 ötletem...

tegyél be gy hőmérőt a fagyasztóba..

mérd meg hány fok van bent..

verd ki tedd be egy edénybe

ha nem fagy meg : akkor attól több kell tuti mint amit mértél.. ha megfagy akkor meg elérted a célod.

2013. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
majd számolj be az eredményről, légy szíves :) engem a tét úgy érdekelne..
2013. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De amúgy ha nem találjátok akkor nem kúrvára mindegy? Mondasz egy számot pl 154,3 fok és bizonyítsd b+ hogy nem annyi!

Ennyi, nyerted a fogadást.

2013. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezaz! Kamuzz!

De most belegondolva... Nem is rossz kérdés!

Elkezdek tanulni, lediplomázok valami tudományos szakon, és életemet arra fogom szentelni, hogy megválaszolhassam az emberiségnek ezt a kérdését!

Kapok Nobel díjat, az emberiség sokat köszönhet majd nekem! "Aki bebizonyította, hogy hány fokon fagy meg a g*ci!..."

Rólam fognak tanulni az iskolákban! :)

Lehet, hogy az elismerés mellé, én leszek a világ vezetője!

:)

2013. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem hazudhatok mert a barátnőmmel van a fogadásunk :D a tétje meg intimebb így nem árulom el :D már egy pár órája ezen gondolkozunk és olyan dolgokat tudtunk meg a spermáról amit soha az életben nem akartunk :D
2013. ápr. 4. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!